Nikolasa Bloka skate "Pictures of Nothing"

Līga Lindenbauma, 18.10.2006., 13:16

Nikolasa Bloka fotogrāfiju skati "Pictures of Nothing" veido Photography.lv un biedrība „Biba & masas“, sadarbībā ar Laikmetīgo Mākslas centru. Viss norisināsies 19.oktobrī plkst. 19.00 projektu telpā Ēdnīca (Korpusu cehs, ieeja no stāvvietas), Andrejsalā.

Photography.lv un biedrība „Biba & masas“, sadarbībā ar Laikmetīgo Mākslas centru, no šī gada oktobra organizē regulārus fotogrāfijas autorvakarus, kur uzaicinātais viesis - fotogrāfs prezentēs savus darbus, stāstīs par savu radošo pieredzi un aicinās klausītājus uz diskusijām par fotogrāfiju. Autorvakari regulāri notiks Laikmetīgās mākslas cenra projektu telpā Ēdnīca, Andrejsalā, par katru konkrēto pasākumu izziņojot iepriekš.

Pirmās prezentācijas viesis Nikolass Bloks studējis Sanfrancisko Mākslas Institūtā (2001 – 2005), ir Fulbraita stipendiāts un no 2005.gada novembra dzīvo un strādā Latvijā. Prezentācijā būs iespēja iepzīties ar fotogrāfa attēlu kolekcijām „Riga at Night“, „Gardens of Boldaraja“, „Travel Diary“, „Cars, Women &…“, „Sceneries of Cars‘ Windows“, kas tapušas Latvijā.

Fotogrāfijā Nikolas padziļināti ir pievērsies ainavas žanram, to aplūkojot visplašākajā nozīmē.

„Ainava, kuru mēs iztēlojamies un iedomājamies, ka redzam, nevar būt nošķirta no reālās zemes, kuru arvien vairāk nosedz mūsdienu civilizācijas atkritumi un drupas. (..) mēs saglabājam savus priekšstatus par to, kas ir skaists, kas ir svarīgs, mēs paši nolemjam, ko mēs dēvēsim par ainavu.“
(citāts no Nikolasa Bloka esejas „Ainava kustībā“, „Foto Kvartāls“ 2006.gada Nr.1)

Tikšanās ar Nikolasu Bloku notiks angļu valodā.

Ieeja brīva

Plašāk par fotogrāfu: www.nicolasblock.com  

Karte, lai atrastu projektu telpu Ēdnīca: www.andrejsala.lv  

Plašāka informācija:

LMC mājas lapā: http://www.lcca.lv/projekti/foto_block/  


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties