Mīlestības dienas noskaņa TN "Kurzeme"

Daina Vanaga, 06.02.2009., 10:50

14. februārī TN "Kurzeme" 1. stāvā no plkst. 13.00 līdz 15.00 notiks Valentīna dienai veltīts pasākums.

Tā ietvaros - Mīlas dziesmu karaoke. Jāpiemin, ka katram drosminiekam tiks kāds mazs pārsteigums no TN "Kurzeme" nomniekiem. Dziesmas varēs izdziedāt ne tikai latviski, bet arī angļu un krievu valodā.

Visas dienas garumā būs iespēja fotografēties. Fotogrāfijas savā īpašumā varēs iegūt pāris minūšu laikā. Šo iespēju nodrošinās grafika.lv.

13. februārī no plkst. 12.00 līdz 17.00 un 14. februārī no plkst. 11.00 līdz 17.00 1. stāvā Tūrisma un tekstila skolas audzēkņi piedāvās darboties darbnīcās. Būs iespējams izgatavot un noformēt sirsniņveida saldumu un dāvanu turziņas un Valentīna dienas dāvaniņas. Kas var būt labāks par paša gatavotu dāvanu no sirds? Radošu dzirkstelīti varēs gūt apskatot Mīlestības dienas rotājumu izstādi.
Būs iespēja iegādāties arī dāvanas sirsniņu formā dažādām gaumēm un dažādiem noskaņojumiem - cenas sākot no 10 santīmiem. Liepājas Tūrisma un tekstila skolas audzēkņi piedāvās dažādu izmēru, materiālu un krāsu sirdis, bet īpašiem gadījumiem arī lauztas sirdis.

Atgādinām, ka līdz 10. februārim ir iespējams iesūtīt stāstus, dzejoļus, anekdotes konkursam "Par un ap mīlestību". No iesūtītajiem darbiem tiks izveidota Mīlestības sienu. Stāstu konkursa "Par un ap mīlestību" finālistu apbalvošana plkst. 14.00 pasākuma laikā.

12. un 13. februārī TN "Kurzeme" 1. stāvā, darbosies Valentīna dienas tirdziņš, kur būs iespējams iegādāties oriģinālas vietējo amatnieku darinātas dāvaniņas saviem mīļajiem.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties