Mākslas vēstures lekciju cikls turpinās

Sandra Zobena, 11.11.2015., 12:36

No šā gada 5. septembra katru otro sestdienu plkst. 11.00-12.30, 12.45-14.15 un 14.30-16.00 Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejs piedāvā izglītības programmu "30 000 gadu 80 stundās. Mākslas vēstures lekciju cikls".

Parīzes Dievmātes katedrālePavisam paredzēta 51 lekcija, katra no tām veltīta kādam noteiktam laikposmam, stilam vai virzienam mākslā, izceļot un analizējot attiecīgā perioda raksturīgākās īpatnības, nozīmīgākos mākslas darbus un mākslinieku personības.

Programmas mērķauditorija – studenti un pieaugušie, kas vēlas apgūt zināšanas mākslas vēsturē.

14. novembrī būs iespēja iepazīt viduslaiku mākslu Rietumeiropā, aplūkojot gotikas stilu tā dzimtenē Francijā, kā arī citās valstīs: Vācijā, Anglijā, Itālijā u.c. Tiks raksturota gotikas arhitektūras, tēlniecības un glezniecības specifika, salīdzinot ar romānikas stilu, kā arī iezīmēti pārmaiņu procesi, kas liecina par nākamā mākslas stila – renesanses aizsākumiem Itālijas mākslā. Iedziļināsimies arī gotikas stila izpausmēs Latvijas arhitektūrā un tēlotāja mākslā.

Vienas lekcijas apmeklējums: EUR 1,42. Iespējams apmeklēt atsevišķas lekcijas. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
thnx for sharing this excellent webpage. Here is my page: 카지노 (https://www.3rdeyefocused.com/)

Elinor

Paragraph writing is also a excitement, if you be familiar with afterward you cann write otherwise it is difficuult to write. web page

Margret

thank a lot for your website it assists a whole lot. My web site 예스 카지노 (https://www.digiturkbulgaria.com/)

Ofeliaienāktreģistrēties