Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīti pasākumi

Kristīne Lipenite, 30.04.2015., 11:50

Aicinām 4. maijā uz Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītiem pasākumiem apkaimēs – Rīgas kultūras un atpūtas centrā "Imanta", Rīgas Kultūras centrā "Iļģuciems" un Kultūras pilī "Ziemeļblāzma".

Animācijas filmu seansi4. maijā plkst. 12.00 Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" aicinām uz animācijas seansiem bērniem projekta "4. maija Latvijas filmu maratons ietvaros". Bet plkst. 18.00 notiks svētku koncerts "Tautas laiks". Koncertprogrammā Jāņa Lūsēna atmodas dziesmas. Koncertā piedalīsies Ance Krauze, Ingus Pētersons un Zigfrīds Muktupāvels, kā arī pavadošā grupa - Jānis Lūsēns (basa ģitāra), Rihards Goba (ģitāra) un Harijs Gūtmanis (sitamie instrumenti). Pie taustiņinstrumentiem pats komponists – Jānis Lūsēns.

Ieeja kino seansos bez maksas. Ieeja koncertā bez maksas.

4. maijā plkst. 14.00 Rīgas Kultūras un atpūtas centrā "Imanta" notiks svētku koncerts "Esam", kurā muzicēs leģendārā grupa "Menuets". Koncertprogrammā visiem tik ļoti iemīļotās komponista Imanta Kalniņa dziesmas. Tās ir neparasti latviskas, enerģētiskas un spēj vienot paaudzes. Pēc koncerta plkst. 16.00 tiks demonstrēta filma "Džimlai Rūdi Rallalā" (2014) projekta "4. maija Latvijas filmu maratons" ietvaros.

Ieeja koncertā ar bezmaksas ielūgumiem. Ieejas kinoseansā bez maksas.

4. maijā plkst. 18.00 Rīgas Kultūras centrā "Iļģuciems" notiks svētkiem veltīts pasākums "Par cilvēku savā laikā un savā zemē" – izrāde "Jaucības un nejaucības", kur galvenajā lomā būs Latvijas Nacionālā teātra aktrise Lāsma Kugrēna. Izrādes režisore Virdžīnija Lejiņa. Neraugoties uz izrādes nopietno tematiku, uzvedums ir pozitīvu atziņu un maigas ironijas pilns, kas mudinās pievērsties nacionāli nozīmīgiem jautājumiem, īpaši akcentējot Latvijas iedzīvotāju ikdienu, tautas skaudro likteni un neizsīkstošo spēku.

Ieeja izrādē bez maksas.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
hctz hydrochlorothiazide

Esmeralda

Ryaxrmm tandreemedley@gmail.com :

Acjptlr

Jvgghut tandreemedley@gmail.com :

Jhzdjvmienāktreģistrēties