Liepājas zapte 2009

Liene Jankovska, 14.09.2009., 16:24

Izmet enkuru Zivju ielā un noprovē Liepājas labākās zaptes. 19. septembrī plkst 20:00 Romas dārzā Liepājas iedzīvotāji un viesi "Zivju ielas svētku" ietvaros tiek aicināti piedalīties garšīgā pasākumā "Liepājas zapte".

BLiepājas zapte 2009ūs iespēja nogaršot liepājnieku gatavotās zaptes, mainīties ievārījumu receptēm, piedalīties piena dzeršanas sacensībās, vērot Eiropas dejas un klausīties patīkamu mūziku. Ja arī Tavā plauktā ir garšīga zapte, piesaki to uz e-pastu liene@jauns.lv vai zvanot 26322714.

Biedrība "Kultūras aktīvistu apvienība "OPĀ"" 19. septembrī, "Zivju ielas svētku" ietvaros, aicina liepājniekus, kam mājās ir paša gatavots ievārījums, piedalīties "Liepājas zaptē", piesakoties uz e-pastu liene@jauns.lv vai zvanot 26322714. Pasākuma dienā katram dalībniekam tiks izsniegts savs kārtas numurs un ierādīts galdiņš. Divu stundu lakā notiks balsošana par garšīgāko zapti. Jautrākai noskaņai organizācijas biedri organizēs piena dzeršanas sacensībās, kā arī piedāvās uzēst zapts maizes un iedzert lauku pienu. Vēlamies pateikt lielu padies par atsaucību un atbalstu Andras Lazdas piemājas saimniecībai, z/s "Meldri" īpašniekam Eglonam Brūnam un a/s "Ventspils maiznieks".

Aicinām apmeklēt arī citas aktivitātes. Jau no plkst. 20:00 notiks vakara izpārdošanas un akcijas 15 dažādos Zivju ielas veikalos. Apmeklētāji varēs iepirkties gan par neticami zemām cenām, gan arī vērot "dzīvos skatlogus", kā arī dažādus muzikālus priekšnesumus. Muzikālie pasākumi notiks vairākās norises vietās (Romas dārzā, Senču sētā, Latvijas 1.rokkafejnīcā u.c.), kur uzstāsies– Andis Grīva, grupa Jorspeis, projekts ’’Musiqq’’, Linda Zāģere, Jānis Strazds, Uldis Veigurs, LiepU band, Liepājas kori "Intis" un "Atbalss" I. Valces vadībā u.c. Lai radītu svētku noskaņu visai ģimenei, svētku organizētāji ir parūpējušies arī par mazākajiem ģimenes locekļiem – bērniem būs iespēja spēlēties un klausīties vakara pasaciņu kopā ar auklītēm.

Sekojiet līdz aktuālākai informācijai par svētku aktivitātēm arī turpmāk www.zivjuielassvetki.lv!
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Plgutgj leanne@aspiretoo.ca :

Hkwlqkg

hctz hydrochlorothiazide

Esmeralda

Ryaxrmm tandreemedley@gmail.com :

Acjptlrienāktreģistrēties