Liepājas ceļojošais cirks viesojas Rīgā

Luīze Pastore, 12.11.2015., 07:47

2015. gada decembra sākumā Rīgā viesosies Liepājas ceļojošais cirks ar īpašām izrādēm ģimenēm ar bērniem, kas parādīs, ka brīnumi notiek ne tikai pasakās, bet arī ikdienā, un tos iespējams paveikt ikvienam no mums.

 Liepājas ceļojošais cirksCirka meistari kopā ar mazajiem un lielajiem skatītājiem izspēlēs brīnumu pilnas ainas no L.Kerola "Alises Brīnumzemē" un skaistākajām M. Stārastes pasakām.

Svētdien, 6. decembrī, plkst. 12.00 Kalnciema kvartālā norisināsies Liepājas ceļojošā cirka izrāde ģimenēm ar bērniem "Alise un Brīnumzemes Ziemassvētki".

Alise atgriežas Brīnumzemē, lai piedzīvotu visai traku un brīnumu pilnu Ziemassvētku jampadraci kopā ar kopā ar dullajiem draugiem no Lūisa Kerola slavenās grāmatas "Alise Brīnumzemē". Ziemassvētku Brīnumzemē viņa tiek ierauta maģijas pilnās svinībās kopā ar Balto trusi, Cepurnieku un Sulaini, kas rādīs burvju trikus, trauksies uz monocikliem, žonglēs ar visneticamākajiem priekšmetiem un galu galā – radīs Ziemassvētku prieku. Mazā Alise uzzinās, ka brīnumi notiek ne tikai pasakās, bet arī ikdienā, un tos iespējams paveikt ikvienam no mums.

Savukārt svētdien, 13. decembrī, plkst. 12.00 Kalnciema kvartālā norisināsies Liepājas ceļojošā cirka izrāde ģimenēm ar bērniem "Ziemassvētki rūķu ciemā".

"Bija Ziemassvētku nakts. Un šī nakts mēdz būt dīvaina nakts, jo tad aizvien gadās pavisam neticami notikumi. Tā tās bija arī šo šajos Ziemassvētkos…"

Mazie rūķi, kas izkāpuši no sendienām un brīnumainajā Ziemassvētku laikā nokļuvuši mūsdienās, lasa skaistākās un sirsnīgākās Margaritas Stārastes Ziemassvētku pasakas: "Ziemassvētku nakts virtuvē", "Kāpēc sniegs vizuļo", "Rūķis Svečulējējs" un kopā ar mazajiem skatītājiem pasakas arī izspēlē. Pasaku varoņi skatītājiem parādīs, kā Ziemassvētki tiek svinēti Rūķu ciemā, un piedzīvos maģiskas svinības ar noslēpumainiem burvju trikiem, žonglēs ar sniega pikām un ne tikai tām, trauksies kupenās uz monocikliem un galu galā – piedzīvos īstu un sirsnīgu Ziemassvētku prieku! Mazie izrādes rūķi, kas ikdienā steidzas un rosās kārtīgu rūķu pienākumos, parādīs, ka brīnumi notiek ne tikai pasakās, bet arī ikdienā, un tos iespējams paveikt ikvienam no mums.

Izrāžu ilgums: 40 min. Izrādes būs ar skatītāju iesaistīšanu, lai ikvienam būtu iespēja nokļūt Brīnumzemes un pasaku pasaulē. Tajās netiks izmantoti dzīvnieki, jo brīnumi būs jo lielāki, parādot, ko iespējams paveikt mūsu pašu – cilvēka ķermenim un fantāzijai.

Liepājas ceļojošais cirks "Beztemata" jau vairāk nekā desmit gadus sniedz priekšnesumus un cirka performances visā Latvijā. Pirms pāris gadiem šī cirka ļaudis saņēmuši atzinību no Pasaules cirka asociācijas un apsveikumu no asociācijas patroneses – Monako princeses Stefānijas par cirka mākslas popularizēšanu un attīstīšanu pasaulē, kā arī par iesaistīšanos Pasaules cirka dienu organizēšanā Liepājā un citās Latvijas pilsētās.

Biļešu cena – 7 euro, ģimenes biļete (4 personas) – 25 euro. Biļetes jāiegādājas katram izrādes apmeklētājam neatkarīgi no vecuma. Biļetes iegādājamas iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Uwugbin kellydennis@ivieconsultingfirm.com :

Hyepnzf

Fgifvoj peterdennis@ivieconsultingfirm.com :

Lgvzqyl

Fjkkcac kellydennis@ivieconsultingfirm.com :

Bhkffztienāktreģistrēties