Rīgas mākslas telpas Lieldienu Laboratorija piedāvā radošās darbnīcas

Inga Lāce, Rīgas mākslas telpas mārketinga vadītāja, 08.04.2009., 18:19

Rīgas mākslas telpas Izglītības programma šonedēļ rīko Lieldienu Laboratoriju, kuras ietvaros notiks divas radošās darbnīcas.

olaOtrdien, 7. aprīlī, plkst. 17.00 interesenti ir aicināti uz radošo darbnīcu ar mākslinieku Artūru Bērziņu, kura izstāde "Bez nosaukuma (tautiskais romantisms) līdz 19. aprīlim apskatāma Intro zālē.

Nodarbībā paredzēts A. Bērziņa glezniecības tehnikas izklāsts ar paraugu demonstrējumiem, stāsts par attēlojuma veidiem, struktūru un tēlu atlasi, padomi, kā pareizi sagatavot koka dēlīti gleznošanai, kā arī iespēja pašam gleznot uz koka dēlīša. Materiāli būs pieejami uz vietas.

Savukārt trešdien, 8. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz 19.00 Lieldienu Laboratorijas dalībniekiem būs iespēja izgatavot pašiem savu brošu, piespraudi vai dekoru – olu. Darbnīcas laikā tiks meklēta atbilde uz jautājumu, kas bija pirmais - māksla vai ola? Un ikvienam būs iespēja apskatīt Ivara Drulles un Māra Grosbaha izstādi "Parādība", kā arī Artura Bērziņa personālizstādi "Bez nosaukuma (tautiskais romantisms)".

Rīgas mākslas telpas Izglītības programma atbalsta radošu un ekoloģisku domāšanu, tāpēc olu izgatavošanai tiks izmantoti auduma atgriezumi un citi materiāli, ko darbnīcai dāvinājuši izstāžu zāles draugi - Natālija Jansone u.c.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties