Lielākajā slēpošanas parkā Latvijā vēl slēpo un bauda ziemu

Slēpošanas un atpūtas parka izpilddirektors Mareks Dombrovskis, 20.03.2009., 19:44

Kaut arī Rīgā jūtams pavasara tuvums, Cēsu slēpošanas centrā var slēpot un baudīt ziemas priekus pilnā sparā.

Cēsu slēpošanas centrs sastāv no Ozolkalna un Žagarkalna, kas viens no otra atrodas nepilna kilometra attālumā un tikai 90 km no Rīgas centra. Šoziem tas sevi ir pierādījis kā lielākais un daudzveidīgākais slēpošanas parks ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. To ir apmeklējuši vairāk slēpotāju nekā jebkuru citu Baltijas slēpošanas kalnu.
Kopumā slēpošanas centrā ir pieejamas 17 trases garumā no 100 līdz 500m, Snovparks ar X-Bag, dažāda veida pacēlāji, t.sk. krēslu pacēlējs. Abi kalni brīvdienās ir savienoti ar skibusu un apvienotās biļetes ļauj atpūsties abos kalnos.
Cēsu slēpošanas centrs nodrošina atpūtas pilnu servisu, sākot no bērnu kalna un spēļu istabas un beidzot ar karstām pusdienām kalna galā, tāpēc tas ir īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem. Brīvdienās gaidāmi mīnus grādi, tādēļ šis laiks ir īpaši piemērots aktīvai atpūtai uz kalna. Sniega sega ir pietiekami bieza un kvalitatīva - 50-100 cm.
Tā kā šī var būt viena no pēdējām ziemas nedēļas nogalēm šajā sezonā, visi slēpotāji un snoveri ir laipni gaidīti uz kalniem Cēsu slēpošana sparkā!

Vairāk info www.ozolkalns.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hello there Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars with FREE SHIPPING & Returns. If interested, please visit our site: lensoutlet.online To your success, Akilah Kultūras portāls HC.LV

Akilah

payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMigienāktreģistrēties