Lielākais zemnieku un amatnieku tirgus Latvijā Kalnciema kvartālā

Luīze Pastore, 15.04.2015., 14:05

Pavasara sezonā Kalnciema kvartāla tirgus pulcē jau vairāk nekā 150 zemnieku, mājražotāju un amatnieku, kas piedāvā kvalitatīvu produkciju no visas Latvijas.

Zemnieku un amatnieku tirgusSestdien, 18. aprīlī tirgus preču klāstā būs vietējie pavasara zaļumi un garšaugi, pirmie gurķi, gaiļbiksīšu dēsti, ziedi un citi stādi podiņos, mājražotāju saldējums un kūkas, zivju ikri, gaļa, siers un citi labumi, daudzveidīgi amatniecības izstrādājumi pavasara sezonai, kā arī vairāk nekā 80 autoru aptuveni 500 mākslas darbi, kas iegādājami gadskārtējās "Mākslas medībās".

"Mākslas medības" ir Kalnciema kvartāla un Latvijas Mākslas akadēmijas kopīga iniciatīva, kas gan mākslas zinātājiem, gan interesentiem vienkopus ļauj iepazīt un iegādāties spilgtāko pašmāju jauno mākslinieku darbus. Piektajās "Mākslas medībās" ir apskatāmi un iegādājami Sandras Strēles, Madaras Neikenas, Artas Kalniņas, Viviannas Maijas Staņislavskas, Dāvja Ozola, Zīles Ziemeles, Sabīnes Verneres un daudzu citu jauno mākslinieku darbi.

Paralēli tirgus andelei plkst. 12.00 Brūnajā mājā izdevniecība "Liels un mazs" aicinās bērnus un vecākus piedalīties Mārtiņa Zuša grāmatas "Nenotikušais atklājums" atklāšanā.

  • Cik kāju ir noslēpumam mākslinieka Mārtiņa Zuša bilžu grāmatā? Noskaidrosim kopā ar autoru!
  • Izdomā savu atklājumu! Konkursa balva – jaunā grāmata.
  • Patiesība un nepatiesība par dabu - stāsta Dabas muzeja zooloģe Una Bērziņa. Uzdevumi par dzīvniekiem un pavasari.
  • Bilžu grāmatiņu darbnīca kopā ar Mārtiņu Zuti un Ūnu Laukmani.

Ieeja – brīva. Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

Sekojiet aktuālajai informācijai: www.kalnciemaiela.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
chloroquine phosphate generic

Carmel

MycaviarRok

cheap auto insurance cheap auto insurance quote quote auto insurance affordable auto insurance free auto insurance quotes

Michaleienāktreģistrēties