Latvijas Kultūras koledža aicina ienirt "Urbānajos džungļos" Baltās nakts 2010 ietvaros

Līva Vīgante, 01.09.2010., 10:24

Mūsdienu kultūras foruma "Baltā nakts 2010" ietvaros, naktī no 4. uz 5. septembrī Latvijas Kultūras koledža aicina ienirt un uz brīdi apmaldīties "Urbānajos džungļos" Bruņienieku ielā. 57.

Džungļi, caur kuriem ikdienas pilsētvidē jāiziet katram no mums, ar gaismu, skaņu un video projekciju palīdzību atspoguļosies Latvijas Kultūras koledžas pagalmā. Latvijas Kultūras koledžas studenti autobusos, lielveikalos un krustojumos ir filmējuši un apkopojuši idejas par īpašajām iemaņām, prasmēm un sajūtām, kuras jāattīsta, lai izdzīvotu pilsētas džungļos. Pasākumā būs video projekcijas, gaismu spēles un skaņas stāsti, bet grafiti mākslinieks izdaiļos urbāno vidi. Apmeklētājiem tiks dota iespēja maldīties caur gaismu džungļiem un piedalīties urbānā gaismu meža veidošanā.

Forumu "Baltā nakts" organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvalde sadarbībā ar Latvijas Laikmetīgās mākslas centru (LMC), bet par projektiem un norisēm ir atbildīgas aktīvākās Latvijas kultūras organizācijas, iesaistot virkni Latvijas un starptautiskos māksliniekus.

"Baltā nakts" ir viens no demokrātiskākajiem un visplašāk apmeklētajiem kultūras pasākumiem Rīgā. Tā mērķis ir vairot izpratni par mūsdienu kultūras izpausmēm, un iepriekšējos gados tas arī veiksmīgi īstenojies.

Vairāk informācijas par pasākumu: www.baltanakts.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
chloroquine phosphate generic

Carmel

MycaviarRok

cheap auto insurance cheap auto insurance quote quote auto insurance affordable auto insurance free auto insurance quotes

Michaleienāktreģistrēties