"Kosmosa Svētku" karnevāls "Dirty Deal Cafe"!

Linda Liepiņa, radio "Naba", 08.04.2009., 18:25

Radio NABA & apvienība "Umka.lv" ielūdz visus savus draugus uz "Vectēva debesīs braukšanas" jeb "Kosmosa Svētku" karnevālu 11. aprīlī, 21:00, Maskavas ielā 12 - "Dirty Deal Cafe", Spīķeru māju labirinta otrajā korpusā.

Sagaidot ikgadējo Starptautisko Kosmonautikas dienu, kā arī atvadoties no radošās apvienības "Umka.lv" šova "Vectēva Vakars", Radio NABA sadarbībā ar apvienību "Umka.lv" ielūdz visus savus draugus uz "Vectēva debesīs braukšanas" jeb "Kosmosa Svētku" karnevālu. Rūpēs par pasākuma māksliniecisko kvalitāti, kā arī, lai savu negaidīto "došanos debesīs" pārvērstu svētkos, karnevāla organizēšanu šoreiz uzņēmies pats vectēvs. Kā ierasts vectēvam talkā nāks mazdēli no radošās apvienības "Umka.lv", kā arī mazdēlu draugi – videomākslinieki, radio NABA dīdžeji, kosmonauti, artisti, muzikanti (starp citu, kā viens no pirmajiem savu klātbūtni svētkos apstiprinājis Vectēva sens cīņu biedrs – Arvīds Cellers) kosmosa pētnieki, zvaigžņu skaitīšanas eksperti, kā arī vienkārši lojāli interesenti. Pasākuma laikā paredzēti neskaitāmi konkursi, izdarības, ēverģēlības, muzikāli un nemuzikāli pārsteigumi, labāko tērpu apbalvošana, košana un tērzēšana. Būs skatāmi tematiski video materiāli no Vectēvā privātā arhīva. Pasākums norisināsies divās "Dirty Deal Cafe" zālēs un epizodiski arī pagalmā.

"Vectēva debesīs braukšanas svinības" sāksies pl. 21:00 ar radošās apvienības "umka.lv" šīs sezonas pēdējo "Vectēva Vakara" izlaidumu un turpināsies visas nakts garumā ar filmām, dejām un dziesmām Vectēva draugu – dīdžeju un muzikantu izpildījumā. Ierašanās paštaisītos, izīrētos, aizņemtos vai patapinātos, ar 60to, 70to gadu fantastikas filmām un seriāliem saistītos tērpos un to aksesuāros.

Biļetes varēs iegādāties uz vietas pasākuma norises laikā, kā arī biļešu servisa kasēs (www.bilesuserviss.lv). Savlaicīgi sagatavojiet savas debesīs braucamās drēbes, jo, ierodoties attiecīgi apģērbtam, ir iespēja tikt pie atlaides ieejas maksai (tikai biļetēm uz vietas).

"Lai spēks ar tiem, kas paliek uz zemes! – ieskanējās tik pazīstamā, joprojām jauneklīgā, tuberkulozes neuzvarētā balss… Vectēvs nospodrināja apbružāto zvaigznīti skafandra labajā pusē un devās ceļā… "

"Dirty Deal Cafe" ("Netīro Darījumu Kafejnīca") – kafejnīca/klubs/teātris, Maskavas ielā 12/ korpuss 2, tautas valodā "Spīķeri", apvienības "Umka.lv" oficiālā dzīvesvieta. (www.dirtydeal.lv ) . Mazdēlu mājas lapas: www.umka.lv, www.radionaba.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
chloroquine phosphate

Lashonda

Rvebleb craig.farnsworth@ethernovia.com :

Mksfmhi

buy viagra online

Nellieienāktreģistrēties