Kinovakars par Kurzemes folkloras stāstniekiem

Līga Sila, Izglītības un kultūras centrs, 11.04.2007., 09:26

Izglītības un kultūras centrs aicina uz kinovakaru projekta "Sarunas par" ietvaros Latvijas Dabas muzejā otrdien, 17.aprīlī, plkst. 18.00, kad tiks demonstrēti videomateriāli no Latviešu folkloras krātuves.

Kā arī būs tikšanās ar filoloģijas doktoru Gunti Pakalnu un saruna par Kurzemes stāstniekiem un folkloras stāstīšanas tradīcijām.
Ieeja bez maksas.

Otrdien, 17.aprīlī, plkst.18.00 Latvijas Dabas muzejā, K. Barona ielā 4, notiks kinovakars, kurā būs unikāla iespēja redzēt videomateriālus par Kurzemes folkloru, kā arī tikties ar Latviešu folkloras krātuves vadošo pētnieku, Dr.filol. Gunti Pakalnu un noklausīties interesantu priekšlasījumu par Kurzemes stāstniekiem.

Pasākumu veidos trīs daļas. Pirmajā daļā būs iespēja ieklausīties vienā no labākajām Latvijas stāstniecēm un pasaku teicējām Almā Makovskā (1922-2004, Vandzene), otrajā daļā tiks atainots mūsdienu bērnu un jauniešu stāstnieku konkurss, bet trešajā daļā tiks parādīti videomateriāli no pieaugušo stāstīt prasmes attīstīšanas nodarbībām, tai skaitā arī ventiņu valodā.

Pasākumu atbalsta Rīgas Dome.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties