Valkā būs saldējuma svētki "Kas gan var būt garšīgāks par saldējumu"

Valkas pilsētas domes preses sekretāre Inguna Medne, 20.05.2008., 14:44

24.maijā no plkst.12.00 līdz plkst.14.00 tirdzniecības centrā (TC) „Elvi” (Valkā, Ausekļa ielā 54) pirmo reizi notiks Mazie Saldējuma Svētki „Kas gan var būt garšīgāks par saldējumu!”.

Pasākumu organizē Valkas pilsētas kultūras nams, sadarbojoties ar TC „Elvi”, A/S „Rīgas Piena kombināts” un SIA „Margota”.

„Tik ilgi gaidītais siltums ir klāt, un vasara arī vairs nav aiz kalniem. Un kas ir vasara bez saldējuma?!," jautā Valkas kultūras nama pasākumu organizatore Mārīte Meļķe. „Tad vasara nav vasara!," teiks tie, kuriem saldējums ir neatņemams kārums šajā gadalaikā. Jā, bet ne tikai vasarā. Kas tas ir par fascinējošu kārumu?

Mazie saldējuma svētki būs priecīgs notikums visiem valcēniešiem un pilsētas viesiem, bet jo īpaši - bērniem. Šajos svētkos ikviens interesents varēs iepazīties ar A/S „Rīgas Piena kombināt” un SIA „Margota” ražotajiem saldējumiem, dziedāt kopā ar Valkas pilsētas kultūras nama popgrupu „Cīrulēni”, „Mazie zaķi” un „Mazie cīrulēni” mazajiem dziedātājiem, zīmēt, krāsot un pats galvenais - degustēt jeb nogaršot saldējumus!

Organizatori sola jautru noskaņojumu, izglītojošas viktorīnas un konkursus ar balvām un dažādiem garšīgiem pārsteigumiem.

Ja arī tev garšo saldējums - tiksimies sestdien, 24.maijā, TC „Elvi” plkst.12.00!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
chloroquine phosphate

Lashonda

Rvebleb craig.farnsworth@ethernovia.com :

Mksfmhi

buy viagra online

Nellieienāktreģistrēties