Kadēra Atū duets "Reminiscence"

Francijas institūts Latvijā, 01.04.2015., 14:41

Starptautiskā Baltijas baleta festivāla, kas šogad piedzīvo savu 20. sezonu, galā koncertā mūsdienu dejas zvaigžņu plejādē iemirdzēsies dejotājs un horeogrāfs Kadērs Atū un deju kompānijas "Accrorap" dejotāji.

"Reminiscence"Kadēram Atū piemīt īpaša, elpu aizraujoša žestu valoda, kuru iedvesmojuši daudzie ceļojumi. Dejotājs līdzīgi alķīmiķim jauc dejas žanrus un strāvojumus. Katrs no mākslinieka iestudējumiem stāsta par viņa cilvēcisko un māksliniecisko pārliecību, kas ir arī izpildījuma autentiskuma ķīla. Kadērs Atū ir viens no mūsdienu dejas un hiphopa spilgtākajiem māksliniekiem. Kadērs Atū vada Larošeles Nacionālo horeogrāfijas centru.

Mākslinieciskais vadītājs: Kadērs Atū.

Horeogrāfija / Dejotāji: Kevins Mišels un Sims Hameds Benhalima.

"Hiphopa dejas stilā noteicošais ir dejotāja individuālais sniegums, tas ir mūžīgais dzinējs un vienlaikus arī pāru piederības un atzinības zīme. Atmiņu uzplaiksnījumi – reminiscences – izpaužas kā stimulējoša variācija gan mūzikā, gan dejā. Duets divu izcilu mākslinieku sniegumā, divas dažādas tehnikas ieskicē ķermeņa spēka līnijas kustībā, duets, kurā dzejiskais, trauslais un jutekliskais hip-hops intīmi sajaucas ar nemainīgi virtuozo hiphopu."

/Kadērs Atū/

Baleta uzvedums notiks šā gada 14. aprīlī, plkst. 19.00, Latvijas Nacionālajā Operā, Aspazijas bulvārī 3.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
generic cialis tadalafil

Wendell

Ocwxkrf jameskuang0624@hotmail.com :

Weardht

Pyaziwz tammykudla@sbcglobal.net :

Kfpjuttienāktreģistrēties