"Jauniešu etno dienas 2015"

Solvita Brūvere, 16.09.2015., 14:46

No 18. līdz 20. septembrim Raiņa muzejā "Jasmuiža" notiks ikgadējais pasākums "Jauniešu etno dienas 2015" – pasākumi jauniem cilvēkiem, kas interesējas par tradicionālo kultūru un etno mūziku.

"Jauniešu etno dienas 2015"Raiņa jubilejas gadā "Jauniešu etno dienu" dalībnieki studēs Raini – apdzīvos un pieskandinās Raiņa muzeju, piedaloties uzveduma "Latgalīšu kuozys" veidošanā.

Šogad "Jauniešu etno dienu" dalībnieku vidū ir tādas folkloras kopas kā Iecavas "Tarkšķi", Līvānu "Ceiruleits", Preiļu "Rūtoj", Rēzeknes "Dziga" un "Vīteri", Rīgas "Ceidari" un "Kokle", kā arī Ropažu "Oglīte".

20. septembrī plkst. 14.00 uzvedums "Lagalīšu kuozys" tiks izrādīts Raiņa muzeja "Jasmuiža" pagalmā. Pēc uzveduma sekos "Jauniešu etno dienu" dalībnieku koncerts estrādē. Aicināti visi interesenti.

"Jauniešu etno dienas" Latvijas Nacionālais kultūras centrs aizsāka 2010. gadā. Nometnē tradicionālā kultūra tiek aktualizēta tieši jauniešu auditorijā – nodarbībās un koncertos, spēlēs un dančos. Starp pasniedzējiem ir bijuši Laima Jansone, Zane Šmite, Ilga Leimane, Tālis Gžibovskis, Ilmārs Dreļs un citi.

"Jauniešu etno dienas 2015" rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Raiņa muzeju "Jasmuiža", atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, Kultūras ministrija un Preiļu novada pašvaldība.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
çmim i ulët asnjë ndikim anësor 3dm

Anneshy

Every weekend i used to go to see this website, because i wish for enjoyment, since this this web site conations really pleasant funny material too. สมัคร betflix

Willy

Ronaldruirmienāktreģistrēties