Izsludina pieteikšanos uz "Pagalma izpārdošanu"

Luīze Pastore, 09.06.2015., 11:36

2015. gada 13. jūnijā Kalnciema kvartāls aicina uz "Pagalma izpārdošanu" – mājsaimniecībā lieko mantu tirgošanu un/vai maiņu.

"Pagalma izpārdošana"Ikviens Pārdaugavas un Rīgas iedzīvotājs ir aicināts izpārdot visu, kas pašu mājsaimniecībās kļuvis lieks, bēniņos gadiem krājis putekļus, šķūnītī gaida sauli vai garāžā gaida savu otro dzīvi.

Pagalma izpārdošana Kalnciema kvartālā gaidīs ikvienu interesentu, kas vēlas draudzīgi notirgot sev saimniecībā lieko, bet kādam citam tik nepieciešamo: galdi, krēsli, skapji un citas mēbeles, lampas, tekstils, darbarīki un instrumenti, bērnu ratiņi un mantas, grāmatas, seno laiku pērles un mūslaiku atradumi, un citas mājsaimniecībā noderīgas lietas.

Pasākums tiek rīkots pēc amerikāņu "garage sale" jeb "garāžu izpārdošanas" līdzības, kas ir privāta iniciatīva brīvdienu pēcpusdienās "iztīrīt garāžas" no liekajām mantām, izlikt savā pagalmā un izpārdot garāmgājējiem par draudzīgām cenām.

Pagalma izpārdošanas norise: sestdien, 2015. gada 13. jūnijā Kalnciema kvartāla tirgus laikā, Kalnciema ielā 35, no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Pieteikšanās (ar savu iespējamo mantu sarakstu un foto) un info par dalību: tirgus@kalnciemakvartals.lv, 26255148. Pieteikties var ikviens interesents!

Sekojiet aktuālajai informācijai: www.kalnciemaiela.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties