Improvizēti Dārza svētki par godu Aspazijai un Rainim "Skats nākotnē"

Anna Sirmā, 07.09.2015., 14:36

Turpinot atzīmēt mūsu literatūras dižgaru Raiņa un Aspazijas 150. gadu jubileju, 11. septembrī no plkst. 19.00 līdz 23.00, Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā notiks Improvizēti Dārza svētki "Skats nākotnē", kas tiek organizēti sadarbībā ar uzņēmumu "Kkubā".

"Skats nākotnē"Koncepta uzņēmums "Kkubā" ir nekustamo īpašumu attīstītājs, kas vietējam tirgum piedāvā konceptrisinājumus īpašumu un dzīvokļu iegādei.

Pasākuma programmā:

  • Māksla – Raiņa dzeja, Aspazijas dzeju lasīs Indra Burkovska, uzstāsies laikmetīgās dejas kompānija "Ārā", kopā ar Latvijas Mākslas akadēmijas scenogrāfijas nodaļas studentiem un Kristianu Brekti noslēgsim projektu "Aspazijas un Raiņa tēli un transformācijas";
  • Akcija Āgenskalns – uzņēmums "Kkubā" iepazīstinās ar savu vīziju par Āgenskalna centru, arhitektūras nākotni un tehnikas progresa lomu nekustamā īpašuma attīstībā caur iespējām, ko sniedz dronu un virtuālās realitātes izmantošana, kā arī būs iespēja piedalīties attīstības ideju bankā, kur varēs izteikt savu viedokli par Āgenskalna attīstība iespējām;
  • Par noskaņojumu gādās DJ Artis Volfs, dzīvās džeza mūzikas skanējums Toma Rudzinska, Toma Poiša, Ata Andersona un Kaspara Kurdeko izpildījumā. Pasākumā kafejnīca "Piens" piedāvās uzkodas un kokteiļus.

Ieeja pasākumā 2 EUR.

Vairāk informācijas: www.teatramuzejs.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
дружба это чудо комиксы читать на русском порно ay papi 1 comics porn

Anne

hello, how can i solve this problem with this page showing? eyeg

eyeBaw

I am assured, that you are not right.

Jamessenueienāktreģistrēties