Ikgadējais dejas vakars "Viss baltā"

Maija Uzula-Petrovska, 10.12.2015., 14:53

Olga Žitluhina un dejas kompānija "Ārā" aicina uz ikgadējo pirmssvētku pasākumu "Viss baltā", kas 20. decembrī plkst. 19.30 notiks LKA Zirgu pastā (Dzirnavu ielā 46).

"Viss baltā" "Viss baltā" kopš 2010. gada katru decembri ļauj atskatīties uz Olgas Žitluhinas un viņas domubiedru aizvadītajā gadā paveikto, iezīmē skatu nākotnē un sirsnīgā atmosfērā ļauj noskaņoties gada visbaltākajiem svētkiem. Šogad gaidāma īpaša programma īpašam skatītājam, ko sagatavojuši triju paaudžu dejas kompānijas "Ārā" dejotāji un horeogrāfi. Vakara gaitā skatītāji varēs redzēt tikai jaunus darbus, kā arī jaunu versiju par leģendāro Olgas Žitluhinas deju "Sniegpārsliņa pensijā". Tāpat būs iespēja kopā ar horeogrāfi un dejotāju Evu Kronbergu un īpašajiem viesiem – mūziķi Juri Kaukuli un mākslinieku Gintu Gabrānu – iesaistīties Olgas Žitluhinas jaunās izrādes tapšanā.

Pirmssvētku vakars ļaus sirsnīgā, mīlestības pilnā un baltā atmosfērā būt kopā ar deju, mākslu un mūziku. Dejas kompānijas "Ārā" mākslinieki par "Viss baltā":

"Viss baltā" ir prieks, pozitīvisms un svētki.

/ Modris Opelts /

 

Par jaunu sākumu, kas izdodas, tikai pateicoties visam, kas bijis pirms tam. Tāpēc savā ziņā tas ir turpinājums, nevis sākums.

/ Rūta Pūce /

 

Mēs visi esam kaut kā meklējumos. Tiecamies būt laimīgāki, garīgāki, godīgāki, kārtīgāki. Meklējam mieru, sirsnību, drošību. Viss ir tik balts, cik vien balts katrs var un grib būt. Lai tad 20. decembra vakars katram ir savs meklējums un atradums, ar ko dalīties, priecāties, smieties, sajust, ieraudzīt. Lai ir pa īstam!

/ Eva Kronberga /

Biļetes: "Biļešu paradīzes" kasēs un www.bilesuparadize.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
How goes it, well put together pet dating site (https://www.doggydatingagency.com/) you have in here.

Ashlee

Great looking internet site. Presume you did a great deal of your very own html coding. Here is my site; แทงบอล (https://ole98fx.com/%E0%B9%81%E0%B8%97%E0%B8%87%E0%B8%9A%E0%B8%AD%E0%B8%A5)

Fausto

MOJOHEADZ label https://www.flickr.com/people/mojoheadzrecords/ When it comes to underground house music, Mojoheadz has pumped out material at an incredible rate. If you're looking to discover the past, current and future talent of EDM music, look no further than mojoheadz.Check this reviews...

joulmokilurryienāktreģistrēties