Valgā būs II Starptautiskais festivāls „Robežpilsētas ritmi”

Valkas pilsētas domes preses sekretāre Inguna Medne, 18.10.2007., 17:36

Sestdien, 3.novembrī plkst.14.00 Valgas kultūras un atpūtas centrā (Valgā, Kesk ielā 1) notiks II Starptautiskais dziesmu un deju festivāls „Border – town beat”, kurā piedalīsies dziedātāji un dejotāji no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Īrijas.

Pirmais „Robežpilsētas ritmu” festivāls notika pagājušajā gada pavasarī un tas bija īpašs ar dalībnieku ļoti augsto profesionālo līmeni. Līdzīgi kā tas bija iepriekšējā festivālā, arī šoreiz visi tā dalībnieki būs dažādu Starptautisku konkursu un festivālu laureāti.

Valkas pilsētas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa uzskata, ka festivāls būs interesants gan tiem, kuri paši nodarbojas ar ko līdzīgu – dzied vai dejo, gan arī jebkuram citam interesentam. Tāpēc, Ozoliņa aicina nepalaist garām šo lielisko iespēju un jau laikus iegādāties biļetes. Tās varēs iegādāties gan Valgas kultūras un interešu centrā (EEK 50,-), gan arī Valkas kultūras namā (LVL 2,-).

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Оооо боже почему роскомнадзор не блокирует этот сайт? Там же дети как им не стыдно! <a href=produkpower.com>produkpower.com</a>

Edwardsmund

Gqfurus duc_duy@yahoo.com :

Pmhihxa

car insurance companies auto insurance agency car insurance quotes auto insurance near me insurance quotes car

Cheryleienāktreģistrēties