Izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa" notiks ielu mākslas izstāde "Beneath"

Inga Lāce, „Rīgas mākslas telpas“ mārketinga vadītāja, 11.08.2009., 15:55

Izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa" no 29. augusta līdz 6. septembrim būs apskatāma ielu mākslas izstāde "BENEATH", ko veidos trīs Latvijas graffiti mākslinieki - KIWIE, AMC un SAKI.

Izstādes atklāšana notiks 28. augustā plkst. 18.00.

Izstādes nosaukums "BENEATH" (no angļu val. - "zem") ataino izstādes darbu eksponēšanas veidu un konceptu.

"Tas, ar ko mūs redz ikdienā.., un tas, kas slēpjas zem tā visa, naktis un zīmēšana uz sienām. Ar izstādi vēlamies parādīt mūsu dzīves veidu, cik divdaļīga tā ir. Tie nav tikai ķēpājumi, bet gan jaunā gadsimta māksla. Izstāde pozitīvi šokēs un iedvesmos," par projektu BENEATH stāsta mākslinieki.

Izstāde būs unikāla gan ar savu noformējumu, gan izpildījumu. Latvijā, iespējams, pirmo reizi māksla tiks radīta turpat uz vietas izstādes telpās, kas vēl vairāk parādīs mākslinieku profesionalitāti, ātrumu un precizitāti. Mākslas darbi netiks eksponēti tikai uz audekliem, parādot ielu mākslas īsto dabu - "ārpus jebkādiem rāmjiem". Un to varēs noskatīties video materiāla jebkurš izstādes apmeklētājs, jo viss process, kā izstāde taps, tiks filmēta.

Par māksliniekiem:

"KIWIE" - pazīstams ne tikai Latvijas robežās, bet arī ārpus tām. Viens no pirmajiem Latvijā, kas sāka zīmēt tēlus uz sienām [character] . Lielu atpazīstamību starp zīmētājiem visā pasaulē ir ieguvis viņa radīts tēls - character "KIWIE".

"SAKI" - Latvijā viens no aktīvākajiem zīmētājiem. Ar sevis radītu stilu, kas jau ir atpazīstams tā vieglumā un svaigumā.

"AMC" - Jaunais talants grafikā un dizainā, kas savas prasmes veiksmīgi piekopj un attīsta arī uz sienām.

Katram no šiem māksliniekiem ir savs stils, un izstādē pierādīs, kā pārsteidzoši veiksmīgi var apvienot stilus, viens otru tikai papildinot ar kontrastiem un krāsām. Cilvēkus varētu šokēt zīmējumu precizitāte un orģinālā kompozīcija. Šie mākslinieki Latvijas ielu mākslu ir iekustinājuši, pacēluši citos augstumos un nav ļāvuši tai iznīkt. Un šī izstāde tikai paspilgtinās šo faktu.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Darela (animi@inbox.lv), 21.08.2009. 06:21:06 (ip:94.30.135.71)
Komentāra reitings: 0

šķiet, ka būs interesants pasākums, gribētos aiziet.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
çmim i ulët asnjë ndikim anësor 3dm

Anneshy

Every weekend i used to go to see this website, because i wish for enjoyment, since this this web site conations really pleasant funny material too. สมัคร betflix

Willy

Ronaldruirmienāktreģistrēties