Ielīgojam Dabas muzejā

Jolanta Bimbere, 12.06.2015., 10:04

Jau par tradīciju ir kļuvis ikgadējais Latvijas Dabas muzeja ielīgošanas pasākums, uz kuru šogad aicinām ceturtdien, 18. jūnijā, plkst. 16.00.

Ielīgojam Dabas muzejāLīgo ieskandināšanas pasākumā popularizēsim tautiskās Jāņu svinēšanas tradīcijas. Kopā ar Dabas muzeja botānikas speciālistiem līgotāji varēs apgūt dažādas vainagu pīšanas tehnikas un uzzināt vairāk par Jāņu zālēm.

Priekšnesumu sniegs, uz svētku rotaļām un dziesmām apmeklētājus aicinās folkloras draugu kopa "Savieši" un tās vadītāja Ērika Māldere, grāmatas "3x9 Jāņi. Trejdeviņi padomi Jāņu svinēšanai" autore.

Par tradicionālo svētku cienastu parūpēsies mūsu atbalstītāji SIA "Ilgezeem", AS "Lazdonas Piensaimnieks" un Užavas alus darītava.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Meitas gāja Jānīšos,
Jāņa zāles nepazina;
Ka māmiņa mani laistu,
Es pazītu Jāņa zāles.

/ Latviešu tautasdziesma /

Muzeja darba laiks svētku laikā: 22. jūnijā – slēgts; 23. jūnijā – slēgts; 24. jūnijā – slēgts; 25. jūnijā – 10.00 – 19.00; 26. jūnijā – 10.00 – 17.00; 27. jūnijā – 11.00 – 17.00.

Atgādinām, ka muzeja pastāvīgās ekspozīcijas bez maksas ir iespējams apmeklēt muzeja darba dienās pēdējā pusstundā pirms muzeja slēgšanas un ceturtdienās no plkst. 17.00 līdz 19.00!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Jrivsih linda.reddick@ethernovia.com :

Qwfhpqy

Xukycna linda.reddick@ethernovia.com :

Vmvobvr

Doilsyx linda.reddick@ethernovia.com :

Vytrffzienāktreģistrēties