Gata Šļūkas karikatūru izstāde Valmierā

Valda Jurāne, 04.01.2007., 12:49

Valmierā, galerijā „Laipa” no 5. līdz 25. janvārim būs apskatāma karikatūrista Gata Šļūkas darbu izstāde „Ar tādām lietām joko”.

Izstādes mērķis ir sniegt ieskatu pēcpadomju laika jaunās paaudzes karikatūrista Gata Šļūkas daiļradē un dāvāt cilvēkiem pozitīvas emocijas un veselīga humora devu, jaunam gadam sākoties.

Kā uzsver pats mākslinieks, karikatūra ir reti sastopams un apskatāms mākslas žanrs. Iespējams tādēļ, ka tas ir mazāk populārs kā glezniecība, grafika vai citas „nopietnās mākslas”, taču ne mazāk mīlēts tautā.

Izstādē būs aplūkojamas 120 Gata Šļūkas karikatūras, kuras vieno nosaukums „Ar tādām lietām joko”. Populārākās tēmas: auto un satiksme, dzīvnieki, ārsti, konkrētu personu šarži, alkohols, atkarības, sēņošana un citas sadzīviskas tēmas.

Gatis Šļūka (dz.1979.g) ieguvis maģistra grādu mākslā (grafika) Latvijas Mākslas akadēmijā. Kopš 1993. gada G.Šļūkas karikatūras regulāri publicētas dažādos preses izdevumos. Māksliniekam bijušas vairākas personālizstādes, un ar savām karikatūrām Gatis ir piedalījies arī grupu izstādēs Latvijā un ārzemēs (Vācijā, Portugālē, Nīderlandē). No 1998. gada strādā par karikatūristu „Latvijas Avīzē”.

Izstādi „Ar tādām lietām joko” galerijā „Laipa” atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
statix, 05.10.2007. 23:48:10
Komentāra reitings: 0

ir vienkārši jāaizbrauc :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties