Galerijai "Laipa" jauna mājas lapa

Galerija "Laipa", 08.03.2007., 14:35

Mākslas galerija "Laipa" Valmierā tagad un turpmāk priecēs savus draugus un interesentus ar jaunu, radoši un vizuāli spilgtu, progresīvu mājas lapu internetā - www.galerijalaipa.lv

Līdzšinējā Web lapa tika reorganizēta ar mērķi piešķirt galerijai jaunu, dinamisku vizuālo identitāti globālajā tīmeklī, atjaunot galerijas viesiem aktuālo un noderīgo informāciju, kā arī padarīt ērtāku datu tehniskās apstrādes sistēmu.

Mājas lapā ir un būs pieejama informācija par izstādēm un mākslas aktivitātēm galerijā, plānotajiem pasākumiem, kā arī vizuāls ieskats notikumos foto galerijā. Ikvienam mākslas interesentam Latvijā un ārzemēs tā ir iespēja ātri un ērti iegūt un sekot līdzi informācijai par vienu no vadošajām mākslas galerijām Vidzemes reģionā un tās piedāvātajiem pakalpojumiem un kultūras aktivitātēm.

Jāpiebilst, ka darbs pie mājas lapas pilnveidošanas joprojām turpinās un tiek domāts par interaktīvas vides nodrošināšanu.

Web lapas vizuālā un tehniskā risinājuma autors ir Rihards Grāvis. Interneta lapa tapusi ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Vairāk informācija: www.galerijalaipa.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
chloroquine phosphate generic

Carmel

MycaviarRok

cheap auto insurance cheap auto insurance quote quote auto insurance affordable auto insurance free auto insurance quotes

Michaleienāktreģistrēties