Dizaina izstāde "Latvijas dizaina telpa"

Karlīne Cercina, 16.09.2009., 14:51

Valmierā, mākslas "Galerijā Laipa" piektdien, 2. oktobrī atklās Dizaina izstādi, kas veltīta Latvijas dizaineriem.

Dizaina paraugi Dizaina izstāde "Latvijas dizaina telpa"dzīvos reālajā telpā, kas iekārtota atbilstoši Maslova izstrādātajai cilvēka vajadzību piramīdai. Izstādes baudītājiem piedāvāsim pašiem pieredzēt, kā dizains piešķir ikdienišķajam kvalitāti un emocijas. Ielūdzam Jūs uz sālsmaizi, mūsu nesen iekārtotajā dzīvoklī! Izstāde būs apskatāma līdz 21. oktobrim.

Pirms trīs gadiem, ēkā Valmieras centrā dzima ideja par dizaina un mākslas telpu. Slavenā dizainera Filipa Starka pārliecības par dizainu kā par ikdienas kvalitātes mērauklu, iedvesmoti, mākslas "Galerija Laipa" un Dizaina centrs trīs gadu laikā ir attīstījuši savu ieceri.

Sabiedrība Latvijā līdz šim nav līdz galam novērtējusi un ierindojusi "dizainu" uz "ekonomikas skatuves". Taču ekonomista un rakstnieka Māra Bērziņa definētā aksioma "dizains ir viens no ekonomikas stūrakmeņiem", apliecina, ka tie Latvijas uzņēmumi, kuri ir investējuši dizainā, pelna vairāk.

Atverot durvis jūs apburs aromātiskās melnās šokolādes smarža, eksotisko telpas risinājums rotaļājas ar gaismu. Dabīgais un praktiskais sadzīvo mēbeļu īpatnējās formās. Nama māte aicina ielūkoties viesistabā... atmosfēra vilina novilkt kurpes un aizmirst ikdienu skatoties kino, atmiņā ataust vēss ziemas vakars un krustnagliņu smarža. Skaista sieviete gatavo uzkodas jaunajā virtuvē, degunu kutina kliņģerīšu tējas smarža. Harmonija dzīvo telpā un mēs esam daļa no tās -- krāsu tonalitāte atspoguļo rudeni. Pil ūdens... liekas, ka kāds aiz rokas velk un aicina ielūkoties tālāk, vannas istabā, kur dzīvo agrs maija rīts un maijpuķīšu smarža. Sajūtas virmo gaisā, medus smarža pārtop garšā, realitāte sastopas ar mūsu iztēles telpu, zem palagiem un lina aizkariem paslēptās sajūtas padara guļamistabu par dzīvu vasaras sapni...
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties