Mākslas projekts - diskotēka "Žena jako nekonečna inspirace"

www.zaudetava.com, 20.08.2007., 08:57

Andrejsalā notiks mākslas projekts - diskotēka "Žena jako nekonečna inspirace" tulk. no čehu val.(sieviete kā mūžīgais iedvesmas avots).

Rīgā, Andrejsalā, elektroceha "Teatr sna" telpās, 25. augustā 21:00 notiks mākslas projekts - diskotēka "Žena jako nekonečna inspirace" - „Sieviete kā mūžīgais iedvesmas avots” (tulk. no čehu val).

Mākslas projekta - diskotēka "Žena jako nekonečna inspirace" ideja radās latviešu fotogrāfam/māksliniekam I.Grāvlejam sadarbības rezultātā ar Prāgā dzīvojošo mākslinieku A.Ter-Oganianu 2007gadā, Prāgā.

Kā neatņemama diskotēkas sastāvdaļa ir vizuālais materiāls - projekcija ar 4000 fotogrāfijām, zīmējumiem un video.

Līdz šim mākslas projekts diskotēka ir noticis kafejnīcā „Tulip” Prāgā, 2007 un „Chantier Public” rezidencē Lionā, 2007.

Mākslas projekta - diskotēka "Žena jako nekonečna inspirace" koncepcija ir diskotēka veltīta atpūtai un dejām, ar mērķi piedāvāt latviešu publikai līdz šim vēl nebijušu mūzikas un vizuālo apvienojumu par mums tik būtisko tēmu - sievietes lomu sabiedrībā.

Mūziku spēlēs Dj Megapixel, (Lv)

Linda Krasna, viena no diskotēkas apmeklētājām Prāgā, par mākslas projektu- diskotēku "Žena jako nekonečna inspirace" stāsta: „Šī mūzika mani nekad neapstādinās. Tagad es redzu saikni starp diskotēkas atmosfēru un manu vēlmi dejot, pazūdot mūzikas maģiskumā - gaismas, krāsu un kustības mijiedarbībā. Šādu mākslas formu es ļoti mīlu. Man patīk šīs diskotēkas atmosfēra, tā ir kā meditācija”.

Mākslas projektu - diskotēka "Žena jako nekonečna inspirace" rīko radošu cilvēku nevalstiska organizācija - biedrība „Zaudētava”, kuras mērķi ir radīt jaunus virzienus un tendences Latvijas mākslā, veicināt pieredzes apmaiņu pašmāju un starptautiskā mērogā, veicināt fotogrāfijas un citu mediju mijiedarbību un popularizēt Latvijas tēlu pasaulē. Šis ir viens no pirmajiem biedrības „Zaudētva” realizētajiem projektiem. Tuvākajā laikā „Zaudēvas” biedri plāno rīkot arī citus ar skaņu un vizuālo mākslu saistītus pasākumus.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Terrifcic work! That is the type of info that are meant to be shared around the net. Disgrace on Google for noww not positioning this post upper! Come on over and consult with my website . Thanks =) pemilihan peluang taruhan 2019 web page presidential election bets

Lorie

I visited several web sites however the audio feature for audio songs current at this website is genuinely excellent. Biathlon ets website olahraga online

Armand

wendienāktreģistrēties