Arņa Siliņa dejas izrāde "Sarga Maska un Trīs Vērpējas"

kampy, 28.11.2008., 11:07

Dejas un teātra mājā 19.00 varēs vērot Arņa Siliņa meistardarbnīcas laikā tapušo skici mūsdienu dejas izrādei "Sarga Maska un Trīs Vērpējas", bet ap 20.00 priekšnesumam sekos starpnozaru improvizācijas "CUE" vakars, kurā iedvesmas impulsus radīs skaņu impromptu kolektīvs "Bērnu rīts".

i-dejaVakar Starptautiskā mākslu sinerģijas festivāla "i-deja" ietvaros noslēdzās buto meistarklašu cikls un vienlaicīgi notika pirmās meistarklases dejas kontaktimprovizācijas profesionāla dejotāja, pedagoga un horeogrāfa Måns Erlandson(Zviedrija) vadībā, kā arī sākās horeogrāfa Arņa Siliņa Trīs masku darbnīca.

29.novembrī, 19.00, kino Rīga lielajā zālē aicinām uz Festivāla "i-deja" noslēguma vakaru - dejas un teātra svētkiem, kur pašmāju un viesmākslinieku izpildījumā varēsim vērot spilgtus un rosinošus uzvedumus.

Šo vakaru esam sagatavojuši kā dāvanu estētiku un kvalitāti sagaidošiem prasīgiem skatītājiem un kā gaišu notikumu ziemīgajā novembra nedēļas nogalē. Uzstāsies Måns Erlandson un zviedru grupa Avart Dans (Zviedrija) ar dejas kontaktimprovizācijas izrādi "3 draugi", Celso de la Molina (Čile/Somija) iepriecinās ar humoristisku neverbālā teātra etīdi "Gaidot", baletdejotāja Marija Savina (Latvija) izdzīvos klasiskās dejas kompozīciju "Es", bet pianiste Natālijas Dirvuka (Latvija) iedvesmos atskaņojot Ravēla sonatīni klavierēm. Kopā ar skatītājiem vakara piedzīvojumam ļausies arī emulators un domātājs Valdis Melderis un dziedātāja Jana Čakste.

Atgādinām, ka 30.novembrī, ikviens ir gaidīts uz Dejas un teātra MĀJAS atvērto durvju dienu no 13.00 līdz 16.00, Rūpniecības 32b(2.st), kur vareš apskatīt jaunatvertā mūsdienu kultūras centra telpas un iepazīties ar tā pedagogiem.

Aicināti visi interesenti. Ieeja bez maksas.

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
generic cialis tadalafil

Wendell

Ocwxkrf jameskuang0624@hotmail.com :

Weardht

Pyaziwz tammykudla@sbcglobal.net :

Kfpjuttienāktreģistrēties