Brīvdabas sarīkojums „Imanta - vieta ar vārdu”

Rīgas Kultūras un atpūtas centrs Imanta, 08.08.2008., 16:55

Šī gada 19.augustā plkst. 18.00 Anniņmuižas bulvārī 29 notiks ikgadējais brīvdabas sarīkojums „Imanta - vieta ar vārdu”, kuru rīko Rīgas Kultūras un atpūtas centrs Imanta ar Rīgas domes Kultūras departamenta finansiālu un Rīgas pilsētas Kurzemes rajona izpilddirekcijas informatīvo atbalstu.

Kultūras un atpūtas centrs Imanta aicina Imantas un Pārdaugavas iedzīvotājus uz gadskārtējo brīvdabas sarīkojumu „Imanta - vieta ar vārdu”, kas notiek 19.augustā no plkst.18.00 līdz 23.00 Anniņmuižas bulvārī 29, pļaviņā līdzās Kultūras un atpūtas centram. Pasākuma diena - 19.augusts ir Imantas vārdadiena (Latvijas laicīgajā kalendārā šajā datumā ierakstīts sievietes vārds Imanta). Katru gadu šajā dienā Kultūras un atpūtas centrs „Imanta” pulcē Imantas mikrorajona un tuvākās apkārtnes iedzīvotājus uz Imantas svētkiem.

Programmā koncerts, balle un uguņošana. Koncertā muzicēs izcils klasiskās ģitāras virtuozs Vadims Geiko, mazais dziedātājs un vijolnieks Maksims Meļņiks no mūzikas studijas „Kantilēna”, vadītāja Irina Parahņēviča, jaunatnē populārais dziedātājs Cash, kā arī vairāku paaudžu iecienītais, ievērojamais Latvijas roka dziedātājs Gvido Linga. Lielus un mazus ielīksmos Rīgas cirka mākslinieki: klauns Viktors Pavlovs, akrobāte - burvju māksliniece Tatjana Šaiko, žonglieris Kristaps Pavlovs. Cirka numuri notiks dzīvās mūzikas pavadībā, jo spēlēs Jelgavas bigbends, kuru vada pieredzējušais cirka diriģents Raitis Ašmanis. Aizraujošu un krāšņu dejas mākslu koncertā rādīs īru deju grupa „Moonlight Dancers” un līnijdeju grupa „My Way”. Imantas svētku koncertam sekos balle aizrautīgajās Jelgavas bigbenda skaņās. Pulksten 23.00 sarīkojums noslēgsies ar svētku salūtu Imantai.

Ieeja bez maksas!


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
solveiga (solveigaisa@inbox.lv), 01.07.2009. 09:24:49 (ip:81.198.96.244)
Komentāra reitings: 0

Piedalījos.
Pasākums bija ļoti labi organizēts.
Paldies.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hello there Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars with FREE SHIPPING & Returns. If interested, please visit our site: lensoutlet.online To your success, Akilah Kultūras portāls HC.LV

Akilah

payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMigienāktreģistrēties