Bērnu rīts "Mācīšanās un darbošanās prieks"

Baiba Buceniece, 18.09.2015., 11:28

Svētdien, 20. septembrī plkst. 12.00 muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs" notiks Bērnu rīts, kas veltīts mācīšanās un darbošanās tēmai.

Runcis AlbertsPasākuma laikā muzeja mazie apmeklētāji klausīsies pasakas, spēlēs spēles un iepazīs muzeju.

Rudenī, kad sākas skolas laiks un arī dabā notiek lielā rosība – gatavojas augļi un arī dzīvnieciņi pošas ziemas miegam vai ceļam uz siltajām zemēm, Bērnu rīta apmeklētāji klausīsies pasakas par mācīšanos un darbu. Tiks spēlētas aizraujošas spēlēs un rotaļas, kā arī pētīta "Runājošā ābece", iesaistot arī vecākus.

"Cilvēkam ļoti svarīgs ir tas darbs, ko dara viņš pats! Nav lielākas bagātības par paša padarīto darbu. Patiesa draudzība veidojas radošā darbībā - kopīgi veicot kādu darbu, cilvēki iepazīst viens otru," stāsta pasākuma vadītāja Ināra Čakste.

Pasākums paredzēts bērniem vecumā no 3 līdz 9 gadiem.

Ieejas biļete pasākumā EUR 2.00.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hello there Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars with FREE SHIPPING & Returns. If interested, please visit our site: lensoutlet.online To your success, Akilah Kultūras portāls HC.LV

Akilah

payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMigienāktreģistrēties