Bārmeņu vasaras olimpiskās spēles

Raitis Akerblūms, 09.07.2010., 11:07

Latvijas Bārmeņu Federācija ir sarosījusies un nolēmusi ka šā gada 14. jūlijā tiks rīkotas Bārmeņu vasaras Olimpiskās spēles.

Sacensības notiks komandās (2-6 cilv.) kurās varēs piedalīties jebkurš Latvijā strādājošais bāru sfērā. Komandām būs jācīnās dažādās disciplīnās kā piemēram:
1."Kurš tālāk?" – kokteiļsalmiņu mešanas sacensības tālumā;
2."Kurš precīzāk?" – kokteļķiršu mešanas sacensības mērķī;
3."Kurš karstāks?" – ledus kausēšanas sacensības uz ātrumu;
4."Kurš saprātīgāk?" – komunikāciju sacensības uz laiku (vienam no komandas biedriem, tikai ar žestiem, būs japārāda kāda kokteiļa nosaukums,bet pārējiem komandas biedriem būs tas jāatmin).
5.Komandas stafete(lielākai intrigai veicamie uzdevumi tiks paziņoti uz vietas.)

Taču galvenā disciplīna būs katras komandas kokteiļa pagatavošana ar šova elementiem. Bet nejauciet to ar Flair vai Classic, šajā disciplīna dalībnieki varēs demonstrēt visus savus talantus vai izdomas – izmantot jebkādus aksesuārus,brīvi lietot atklātu uguni,parodēt kādu un visbeidzot kaut vai dziedāt, dejot, lasīt dzejoļus vai izdomāt un parādīt savu šovu, cik vien atļauj fantāzija….un šo priekšnesumu vērtēs īpaša žūrija - Arnis Bikšus,Armands Mednieks un Olga Rajecka!!

Pasākums sāksies ar komandu parādi un svinīgu olimpiskās uguns aizdegšanu. Tad sekos individuālās disciplīnas,stafete un komandu šovs.Pēc pasākuma visus gaida kopīgas vakariņas kuras gatavos Mārtiņš Rozenvalds(Rozīne) ,apbalvošana kur pirmo trīs vietu ieguvēji tiks pie attiecīgā kaluma medaļām un pirmās vietas ieguvēji pie īpaša ceļojošā kausa!

Noslēgumā olimpiskās uguns nodzēšana un lustīga zaļumballe ar dzīvo mūziku DJ un labākajiem dzērieniem.

Kā dalībniekiem,tā atbalstītājiem ieieja bezma

Laipni gaidīsim dalībniekus un ciemiņus,tiekamies 14.jūlijā!

Pasākuma mērķis:

Kopīgi atpūšoties un sportojot pozitīvā gaisotnē, iepazīt un satikt kolēģus un citas personas, kuru profesionālā darbība ir saistīta ar darba organizāciju bāros, kafeijnīcās, restorānos un viesnīcās, ka arī alkoholisko un bezalkoholisko produktu ražotājiem un piegādātājiem;

Veidot bārmeņos vienotības sajūtu un pozitīvu attieksmi vienam pret otru,un veicamo darbu,dalīties pieredzē un palīdzēt viens otram profesionālajā jomā.

Rīkotāji: Latvijas Bārmeņu Federācija

Vieta un laiks: 14.jūlijā, sākums plkst. 17:00, Mūkusalas ielā 73, Rīgā.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
дружба это чудо комиксы читать на русском порно ay papi 1 comics porn

Anne

hello, how can i solve this problem with this page showing? eyeg

eyeBaw

I am assured, that you are not right.

Jamessenueienāktreģistrēties