Svētkos Annas ielā darbosies 40 radošās darbnīcas

Mārīte Lempa, 06.09.2010., 12:08

Sākoties jaunajam mācību gadam, tuvojas Svētki Annas ielā, kuri šogad norisināsies 9. septembrī no pl. 15:00 līdz 20.00 uz vienas no Rīgas īsākajām ieliņām Annas ielas.

Svētkos Annas ielā darbosies 40 radošās darbnīcasSvētku ietvaros ikviens varēs apmeklēt 40 radošās darbnīcas un to prezentācijas, kuras darbosies šādās jomās: tehniskais modelisms (raķešu modelisms, lidmodelisms, trases un kordas automodelisms, kuģu modelisms, elektronika, tehniskā modelēšana u.c.), multimediji (foto studija, filmu studija, animācijas studija, datorgrafika un datorskaņu studija), mākslas studijas (stikla studija, zīmēšana, papīra un tekstildizains, teātra studija u.c.), amatniecība un dizains (koka rotaļlietas, keramika, galdniecība, Cita adīšana, šūšana u.c.), citas programmas (astronomija, persiešu un angļu valoda, mākslas terapijas laboratorija, medicīna, aerobika, informātika u.c.). Pasākuma laikā būs iespēja pieteikties studijās un darbnīcās.

Savukārt Annas iela kļūs par matēriju pētošu "fiziķu un ķīmiķu vudstoku", kurā darbosies telšu pilsētiņa. Paralēli būs iespēja apmeklēt: Einšteina gravitācijas kabinetu, ķīmiķu eksperimentu zonu, retro fizikas triku darbnīcu, bērnu lasītavu un spēlētavu, NPO neatpazītu peldošu objektu gaisa kaujas, kā arī vērot velotriāla lidojumus telpā un tapt iekustinātam ar dj Matērija un mc Vakara Naglas skaņu viļņiem.

Svētki Annas ielā ir kvalitatīvs, pozitīvs un izglītojošs pasākums jauniešiem un bērniem vienas dienas garumā uz vienas no īsākajām Rīgas ieliņām – Annas ielas, kur ikviens tiek aicināts piedalīties spēlēs un atrakcijās, kuru vienojošais elements ir zinātkāre, fantāzija un iztēle.

Ieeja: visos pasākumos bez maksas
Organizē: Tehniskās jaunrades nams "Annas 2"
Vairāk: www.tjn.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties