Animācijas princese Rīgā

Marite Lempa, 23.11.2006., 14:23

Kultūras projekts "On the road" piedāvā tikšanos ar Ņujorkā dzīvojošo latviešu režisori Signi Baumani.

2005. gada 24.jūnijā www.oscars.org  paziņoja par 112 kinematogrāfistu uzņemšanu Amerikas Kinoakadēmijā, ko tie izpelnījušies ar savu darbu un karjeru, veidojot filmas. Viņu skaitā bija arī latviešu animācijas filmu autore un režisore Signe Baumane, kura jau 11 gadus strādā Amerikā Bila Plimptona studijā, kā arī veido neatkarīgas filmas tepat Rīgā – filmu studijā "Rija". Viņa ir bijusi konsultante un žūrijas pārstāve vairākiem A klases kinofestivāliem, kā arī pati vairāku prestižu balvu īpašniece.


30. novembrī, mākslinieku lokālā – Andrejsala, Signe Baumane uzstāsies ar savdabīgu performanci “Signe Uzdrīkstas”, kā ietvaros rādīs fragmentus no saviem darbiem un stāstīs par sevi – sievieti no nabadzīgas valsts, kas bez īpašām iemaņām ar 200 dolāriem kabatā ierodas Ņujorkā, kur pazīst tikai vienu cilvēku un desmit gados kļūst par Kino Akadēmijas locekli.


Pasākumu organizē kultūras projekts "On the road".


"On the road" pamatideja ir popularizēt un radīt ceļa tēmai veltītus foto, video, kino un literāros darbus. Ar ceļa tēmu saprotot gan ģeogrāfisku pārvietošanos no punkta A uz punktu B, gan mentālu virzību telpā un laikā.


Pasākuma laiks: 30. novembris plkst. 19:00,  vieta: Projektu telpā "Ēdnīca", Andrejsala, Andrejostas iela 4, papildus informācija: www.ontheroad.lv  


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties