Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz pavasara balli "Saules buča"

Laura Giptere, 20.03.2015., 11:30

Pavasara balle "Saules buča" norisināsies 11. aprīlī plkst. 20:00 Liepājas Latviešu biedrības namā. Balles viesus izklaidēs muzikālā grupa "Jūrkant`" no Ventspils un līnijdeju studija "Dejotprieks".

"Saules buča"Pavasarīgās noskaņās liepājniekiem un pilsētas viesiem tiek piedāvāta iespēja atpūsties deju vakarā greznajā Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē. Muzikālais pavadījums ballē "Saules buča" tiek uzticēts grupai "Jūrkant`", kuras repertuārā ir jautras, mīlestības pilnas un iedvesmojošas melodijas.

Grupa dibināta 2006. gadā un šobrīd "Jūrkant`" dziesmas bieži var dzirdēt Latvijas Radio 2, skatīt LTV1 Latvijas Šlāgeraptaujā, LNT raidījumā "Dzintara dziesmas" (2014. gadā ar dziesmu "Meitene mana" 6. vieta), kā arī Latvijas Šlāgerkanālā un, protams, dažādos pasākumos visā Latvijā, tajā skaitā arī ballēs, kurās mūziķi aizrautīgi pavada dejotājus. Grupā muzicē Māris Blāze (ģitāra, balss), Raivo Fridrihsons (bass), Andis Mincis (bungas, balss) un Jānis Valters (taustiņinstrumenti).

Savukārt, par deju priekšnesumiem gādās Liepājas līnijdeju studija "Dejotprieks" (vadītāja Ilona Palma-Trumare). Dejotājas pat tiem viesiem, kuri nedod priekšroku dejošanai, liks sajust dejas vieglumu un dejotprieku.

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina izmantot iespēju pavadīt neaizmirstamu deju vakaru kopā ar draugiem, kad saulīte samīļo ik dienas jo vairāk, bet mūsu sirdīs un prātos ienāk arvien vairāk gaišu un priecīgu domu.

Biļešu tirdzniecība un galdiņu rezervācija notiek kopš 13. marta Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, Rožu lauk. 5/6, vai pa tālruni – 634 238 29.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
hctz hydrochlorothiazide

Esmeralda

Ryaxrmm tandreemedley@gmail.com :

Acjptlr

Jvgghut tandreemedley@gmail.com :

Jhzdjvmienāktreģistrēties