Bērnu kultūras projekts "Garā pupa" aicina piedalīties dzejoļu konkursā bērniem

Anete Šķēle, 28.04.2015., 13:44

Sagaidot Māmiņas dienu, bērnu kultūras projekts "Garā pupa" rīko konkursu "Es augu dienu augu kopā ar mammu", kurā ikviens bērns vecumā no 6 līdz 12 gadiem aicināts uzrakstīt dzejoli savai mammai.

Dzejoļu konkurss bērniemTādējādi bērnos veicinot ne vien radošumu, bet arī pievēršot uzmanību cilvēkam, ar kuru kopā bērns aug katru dienu.

Dzejoļu konkursam darbus var iesniegt līdz 7. maijam (ieskaitot), elektroniski sūtot uz anete@ascendum.lv. Trīs bērni – konkursa uzvarētāji – iegūs iespēju kopā ar mammu apmeklēt saldumu ražotāja "Laima" šokolādes muzeju, kur garšu darbnīcā varēs pagatavot šokolādes konfektes. Konkursa rezultāti būs pieejami otrajā maija svētdienā, Mātes dienā, bērnu kultūras projekta "Garā pupa" sociālajos tīklos.

Biedrības "Ascendum" rīkotais projekts arī iepriekš ar sociālu kampaņu "Es augu dienu augu" pievērsis sabiedrības uzmanību regulārai kultūras pieredzes nozīmei bērna attīstībā. Turpinot šo ideju, radās vēlme arī pašus bērnus iesaistīt jaunrades procesā, radot mijiedarbību starp viņiem un pieaugušajiem.

Konkursu atbalsta A/S "Laima" – vadošais Latvijas saldumu ražotājs, leģendārs nacionāla mēroga vietējais uzņēmums.

Vairāk par konkursu: www.ascendum.lv.

Biedrība "Ascendum" ir sabiedriskā labuma organizācija, kuras mērķis ir veicināt Latvijas ekonomisko, garīgo un sociālo augšupeju, mērķtiecīgi atbalstot kultūru, zinātni un pilsonisko sabiedrību.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
buy viagra online

Nellie

Yhtxxdk craig.farnsworth@ethernovia.com :

Qmmvuqg

MichaelShithienāktreģistrēties