500 māla zvaniņi rotā Ziemassvētku egli

Inita Paegle, 16.12.2015., 14:52

Šogad Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā svētku laikā skatāma egle, kurā rotājas 500 veidoti un apgleznoti māla zvaniņi.

Ziemassvētku egleLatgales mākslas un amatniecības centrs kopā ar Līvānu novada iedzīvotājiem visu novembra mēnesi darināja īpašu Ziemassvētku egles rotu – māla zvaniņus. Zvaniņu darināšanas prasmes ierādīja Līvānos zināmā, un bērnu vidū, visiem tik iemīļotā veidošanas skolotāja, profesionālā keramiķe Eleonora Pastare. Darbnīcas ieguva tik lielu popularitāti, ka no paredzētajām 4, kopumā norisinājās 11 radošās darbnīcas, kurās piedalījās gandrīz 200 dalībnieku. Darbnīcās piedalījās Līvānu novada skolēnu un interešu grupas, vietējās ģimenes ar bērniem kā arī vienkārši radoši un darboties alkstoši vietējie iedzīvotāji. Darbnīcu rezultātā tika izveidoti un apgleznoti 500 māla zvaniņi, kuri no šī gada 15. decembra līdz nākošā gada janvāra vidum priecēs visus Latgales mākslas un amatniecības centra apmeklētājus.

Svētkiem noslēdzoties visi māla zvaniņi tiks dāvināti Līvānu novadā esošajam Alternatīvās aprūpes centram "Rožlejas," tā telpu dekorēšanai. Māla zvaniņu veidošanas radošajās darbnīcās valdīja īpaša rosība, centība un radoša gaisotne, kā rezultātā arī zvaniņi izstaro lielu mīlestību uz paveikto darbu. Tāpēc Latgales mākslas un amatniecības centra kolektīvs, keramiķe Eleonora Pastare un visi radošo darbnīcu dalībnieki cer, ka zvaniņi AAC "Rožleju" iedzīvotājiem dāvinās sirds siltumu un mīlestību ar kādu arī tapa šī īpašā Ziemassvētku rota.

Tāpat Latgales mākslas un amatniecības centra kolektīvs vēlas izteikt vislielāko pateicību VAS "Latvijas valsts meži" Dienvidlatgales mežsaimniecības kolektīvam par ikgadējo atsaucību egles sagādē, Līvānu novada domes saimniecības daļai un Līvānu dzīvokļu un komunālas saimniecības brigādei par egles atvešanu un uzstādīšanu.

Ziemassvētku egle visiem interesentiem skatāma Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē no šī gada 15. decembra līdz nākošā gada janvāra vidum līdzās Eleonoras Pastares keramikas izstādei "Vakara meditācijas".


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
The tips is incredibly useful. Also visit my web blog - Richie webber narcoland (https://scumbagged.com/2019/12/31/richie-webber-ae-narcoland-star-exposed-drugs-stds-womanizing-body-brokering-clyde-oh/)

Ferdinand

Hi, nice web-site you've right now. Also visit my web-site; แทงบอล (https://ole98fx.com/%E0%B9%81%E0%B8%97%E0%B8%87%E0%B8%9A%E0%B8%AD%E0%B8%A5)

Marguerite

How goes it, well put together pet dating site (https://www.doggydatingagency.com/) you have in here.

Ashleeienāktreģistrēties