24. mūzikas un mākslas festivāls "Bildes 2009"

Tija Auzinja, 03.09.2009., 17:11

Tradicionālais mūzikas un mākslas festivāls "Bildes 2009", ko rīko "Bilžu birojs", šogad sāksies agrāk nekā parasti – jau 28. septembrī mūzikas klubā "Četri balti krekli" un turpināsies 8. oktobrī Kongresu namā.

Kopumā festivāls šogad aicina 24. mūzikas un mākslas festivāls "Bildes 2009"uz astoņiem koncertiem, kuros piedalīsies aptuveni 150 grupas un muzikāli projekti, kā arī uz izstādi "Ergorapido un lidojošie paklāji", kas veidota ar "Elecrolux Latvia Ltd" atbalstu.

Divos folkmūzikas koncertos 28. un 29. oktobrī pēc ilgāka pārtraukuma būs dzirdams Igors Siliņš, jaunas dziesmas dziedās Ieva Akuratere un Aivars Hermanis, uzstāsies arī Imants Daksis, Varis Vētra, Andris Mucenieks un citi mūziķi. Folkmūzikas koncertus vadīs Daiga Petkeviča, Normunds Jakušonoks un Varis Vētra.

Savukārt divos džeza un blūza koncertos 30. septembrī un 1. oktobrī uzstāsies Inga Bērziņa un viņas audzēkņi Elīna Silava un Daumants Kalniņš, grupa "Zimbabw", Gints Žilinskis un "Keksi", "Harmony 4 Riga" un citi mūziķi. Džeza un blūza koncertus vadīs Laimis Rācenājs un Arnis Miltiņš.

No 8. līdz 10. oktobrim festivāls turpināsies Kongresu namā, kur notiks jauno grupu un "Bilžu" veterānu kopprojektu koncerts, "Bildēs" sevi jau pieteikušo un ne tik jauno grupu koncerts, koncerts bērniem, bet festivāls izskanēs ar "Bilžu" veterānu koncertu.

Jauno grupu un "Bilžu" veterānu koncertā ar divām grupām - "Drum Clinic" un "The Blackout" – uzstāsies Liene Šomase, Artis Dvarionas muzicēs kopā ar "MonkeyRocks", Ingus Ulmanis - ar "Sol Luna", savukārt viņa dēls Mikus grupas "Restauratori" sastāvā – kopā ar Juri Kaukuli, uz skatuves kāps arī citi pazīstami mūziķi. Koncertu vadīs Andris Freidenfelds.

Ne tik jauno grupu koncertā piedalīsies arī Arta Dvariona jaunais projekts "Tā Tā Tā", "The Briefing", "Hospitāļu iela", "Triānas parks", "Lietotas mēbeles no Holandes" un citi. Koncertu vadīs Pēteris Riekstiņš.

Bērnu koncertā piedalīsies populārie ansambļi "Dzeguzīte", "Jūras akmentiņi", "Knīpas un knauķi", Ilze Laila Purmaliete un "Jaunās zvaigznes", kā arī citi. Koncertu vadīs Māra Ulme un Edvards Vārdaunis.

"Bilžu" veterānu koncertā uzstāsies Aivars Hermanis, Raimonds Macats, "Dzelzs vilks", "Otra puse", "Putnu balle", "Trīs tenori", Olga Rajecka, Ufo, "Zig Zag" un citi pazīstami mūziķi. Koncertu vadīs Roberts Gobziņš.

Paralēli koncertiem Kongresu namā no 8. līdz 10. oktobrim notiks tradicionālā "Bilžu" izstāde "Ergorapido un lidojošie paklāji", kas pēc tam no 13. oktobra līdz 13. novembrim būs apskatāma mēbeļu un interjera centrā "Spice".

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
chloroquine phosphate generic

Carmel

MycaviarRok

cheap auto insurance cheap auto insurance quote quote auto insurance affordable auto insurance free auto insurance quotes

Michaleienāktreģistrēties