"Starpkultūru vēstniecība ielūdz…"

Ilze Saleniece, 10.11.2009., 20:02

Ar prieku informēju par nākošo "Starpkultūru vēstniecība ielūdz…" pasākumu, proti, nākošajā ceturtdienā, 12.novembrī plkst. 18:00 Britu padomē (Blaumaņa ielā 5a-2) būs tikšanās ar Hosamu Abu Meri, Libānā dzimušu Latvijas pilsoni un Arābu kultūras centra vadītāju.

Vakara sarunas tēma būs "Durvis uz arābu pasauli". Sarunu vadīs Britu padomes projekta "Starpkultūru vēstnieki" dalībnieks Artūrs Slišāns, kurš darbojas neformālās izglītības un biznesa konsultāciju jomā.

Vairāk informācijas par pasākumu, kā arī interneta pieteikšanās formu meklējiet Britu padomes Latvijā mājas lapā: http://www.britishcouncil.org/latvia-projects-intercultural-embassy-invites.htm

"Starpkultūru vēstniecība ielūdz…" ir Britu padomes projekta "Starpkultūru vēstnieki" ietvaros radusies iniciatīva. Vienreiz divās nedēļās uz vakara sarunu tiek aicināts kāds interesants viesis, kurš klausītājus iepazīstina ar savām pārdomām un rosina uz diskusiju par kādu aktuālu starpkultūru dialoga tematikas jautājumu, balstoties uz personisku pārdzīvojumu, personisku pieredzi. Izziņas procesu vada un aicināto sarunu viesti intervē kāds no Britu padomes projekta "Starpkultūru vēstnieki" dalībniekiem. "Starpkultūru vēstniecībā" jau ir ciemojusies britu rakstniece Bernardīne Evaristo, grāmatu veikala "Robert`s Books" īpašnieks Roberts Kotrels, Sorosa fonda - Latvija Cilvēktiesību un sociālās integrācijas programmas direktore Dr. paed. Liesma Ose un Ķīnas jautājumu eksperti Ligita un Sergejs Davidovi.

Uz tikšanos!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
hctz hydrochlorothiazide

Esmeralda

Ryaxrmm tandreemedley@gmail.com :

Acjptlr

Jvgghut tandreemedley@gmail.com :

Jhzdjvmienāktreģistrēties