Ziemassvētku izstāde "Ainava"

Anita Lāce, Izstāžu kuratore , 16.12.2008., 22:08

No 19.decembra līdz 14.janvārim mākslas "Galerijā Laipa" būs vērojama tradicionālā Ziemassvētku izstāde "Ainava".

AinavaZiemassvētku laiks ir apcerīgs laiks, kad vēlamies vairāk ieklausīties sevī un klusumā. Skaidrību sirdī un dzīvē ienest mums palīdz - māte daba. "Nākamreiz, kad saulriets nozags tev elpu, vai, kad puķu pļava atņems tev vārdus, paliec tur, kur esi. Nesaki neko un klausies kā debesis čukst : "Vai tev tas patīk? Es to paveicu priekš tevis!" Tieši tāpēc ainava mākslā ir populārs glezniecības žanrs gadsimtu gadsimtos. 

Mākslas "Galerijā Laipa" no 19.decembra līdz 14.janvārim būs skatāma Ziemassvētku izstāde "Ainava".

Šoreiz ainavas krāsu kolorītu dažādās tehnikās ierakstījuši 26 Latvijas mākslinieki. Izstādes darbos būs vērojams lauku viensētas miers, kas mijās ar pilsētas naksnīgo ritmu un vasaras ziedošo pļavu košums ar ziemas mirdzumu mežā. Varavīksnes krāsu gammu paudīs Latvijas rudens, bet ūdens spēks gleznās, paudīs - arī mēs esam neiztrūkstoša dzīvības un dabas sastāvdaļa.

Šoreiz Latvijas mākslinieki un LMA studenti savos ainavas darbos apliecinās savu sajūtu un prasmju spēku, bet skatītājiem būs iespēja, baudīt mākslinieku spēju smalki un niansēti uztvert dabas krāsu daudzveidību un attēlojumu gleznās.

Galerija "Laipa" izstādes apmeklētājiem arī šoreiz ir sagādājusi iespēju vērtēt izstādes "Ainava" darbus. Atrast savu simpātiju un sajust Latvijas ainavas smaržu kopā ar māksliniekiem jau varēs izstādes atklāšanā 19.decembrī plkst. 18.00 mākslas "Galerijā Laipa".

Ja tevi nemīl neviens
Paskaties rīta vējam sejā
Un nebēdā, - tevi mīl
Saule un vējš,
Zvaigznes un debess
Zeme un jūra,
Un cilvēki,
Kurus tu nemaz neiedomājies.
/ A.Prince/


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
çmim i ulët asnjë ndikim anësor 3dm

Anneshy

Every weekend i used to go to see this website, because i wish for enjoyment, since this this web site conations really pleasant funny material too. สมัคร betflix

Willy

Ronaldruirmienāktreģistrēties