Tirdzniecības namā "Kurzeme" atvērts Putnu dārzs

LBMS vadītāja I.E.Rasa, 02.04.2009., 13:26

Liepājas Bērnu mākslas skola (LBMS) piedāvā aplūkot izstādi "Baltais putnu dārzs" Tirdzniecības nama "Kurzeme" 3. stāvā. Atklāšana notika 1. aprīlī plkst. 17.00.

putniPirmo reizi LBMS mācību pusgada sākumā tika izsludināts virsuzdevums "Baltais putnu dārzs", pēc kura vadoties, pasniedzēji kopā ar skolniekiem, dažādos mācību priekšmetos, veidoja putnus, lai kopā tie sagaidītu pavasari TN "Kurzeme" 3. stāva izstāžu zālē.

Izstādes radīšanā piedalījās LBMS audzēkņi no 1. – 6. klasei. Darbi tika izgatavoti dažādās tehnikās. Mazās klases grafiski attēlojušas savus putnus uz melna fona ar sudraba krāsas flomāsteru. Pasniedzējas Mairas Markuševskas uzstādījums bija, lai audzēkņi uzzīmē tādu putnu, kādu neviens vēl nav redzējis. Zīmēti putniņi tapuši arī pasniedzējas Kristīnes Ulbertes vadībā.
Pie pasniedzējas Lindas Buzoverovas putni tika darināti trīs dažādās tehnikās. Iesākumā tika izveidoti stilizēti putnu atveidi mālā, pēc kuriem no avīzēm un ģipša marles tika veidoti baltie putni reālā izmērā (forma tika izveidota no avīzēm to burzot un liekot kārtu kārtām un beigās nostiprinot ar diegu). Kad bija iegūta vēlamā forma to pārklāja ar ģipša marli, kas palīdzēja nostiprināt putna formu. Noslēgumā darbiņi tika rotāti ar dažādiem dekoratīviem materiāliem pērlītēm, pogām, auduma gabaliņiem, gliemežvākiem utt.
Izstādē apskatāmi arī apdedzināti māla putniņi un krāsaini putniņi.
6. klase pasniedzēja Edija Ābeļa vadībā veidoja putnus no stiepļu karkasa, tos salodējot un dekorējot ar smalkām stieplītēm un dzijām.

Šī kopīgā tēma ir attaisnojusi sevi, jo ir izveidota vienota izstādes ekspozīcija, dažādās tehnikās. Tas parāda to, cik dažādos veidos var vienu un to pašu uzdevumu atrisināt. Bērni darbojās aizrautīgi un ar lielu atdevi. Šie ir svētki mums visiem, pavasarīga dāvana Liepājai dzimšanas dienā, pavasarīgs sveiciens ikkatram liepājniekam – lielam un mazam. Liepājas bērnu mākslas skola novēl katram ar smaidu sagaidīt atgriežamies gājputnus un pavasara saulītes maigos glāstus! Pasmaidīsim un kopīgi aizslaucīsim ziemas drūmo pelēcīgumu!
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Nrlculx qbo@smythecpa.com :

Ucfgnzg

tadalafil blood pressure

Collin

MichaelShithienāktreģistrēties