Tiks atklāts "Laimīgās mākslas muzejs"

Normunds Pucis, 18.10.2009., 22:45

30.oktobrī četru pieturu attālumā no Rīgas lidostas, kas šajā laikā ir kļuvusi par daudzu latviešu laimes meklējumu sākumpunktu, uz mēnesi tiks atvērts "Laimīgās Mākslas muzejs", kura kolekciju veidos dažādos mākslas veidos aktīvi strādājošu Latvijas mākslinieku darbi.

"Laimīgās Mākslas muzejs" ir Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) ikgadējā Rudens izstāde, kas šogad no 30.oktobra līdz 28.novembrim notiks ekskluzīvās izstāžu telpās Ziedleju ielā 1.

Jautājumi – kas ir laime un kur tā atrodama – ir aktuāli arī šodien un vairāk vai mazāk, dziļāk vai seklāk nodarbina katra cilvēka prātu. Atbildes uz tiem lielā mērā nosaka izvēles, no kurām ir atkarīga cilvēka un arī visas sabiedrības dzīve. Izstādes veidotāji cer, ka "Laimīgās Mākslas muzejs" kļūs par vietu, kur gan māksliniekiem, gan izstādes apmeklētājiem būs iespēja kaut daļēji tuvoties šo jautājumu atbildēm.

Būtiska nozīme ir "Laimīgās Mākslas muzeja" atrašanās vietai. "Laikā, kad kultūrai, tai skaitā arī mākslai, tiek samazināts valsts finansējums, veidojot laikmetīgu ekspozīciju SIA "Pinakotēka" jaunuzceltajā izstāžu ēkā, LMS vēlas aktualizēt vizuālās mākslas nepieciešamību un nozīmību valsts un sabiedrības attīstību kontekstā. Izstāde krīzes laikā nevis pamestos rūpnīcu vai noliktavu korpusos, bet modernos un ekskluzīvos interjeros kļūst par savdabīgu protesta simbolu," atzīst izstādes kurators Normunds Pucis.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
wonho north koreawonho

RaymondLop

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

Fabulous, what a website it is! This blog presents valuable information to us, keep it up.

Donaldromienāktreģistrēties