"Rīgas mākslas telpā" – pēcpusdienas sarunas ar māksliniekiem

Inga Lāce, „Rīgas mākslas telpas” mārketinga vadītāja, 16.04.2009., 10:56

Rīgas pilsētas izstāžu zāles "Rīgas mākslas telpa" Izglītības programma piedāvā jaunu pasākumu ciklu – "Pēcpusdienas sarunas ar māksliniekiem". Pirmā pēcpusdienas saruna gaidāma ceturtdien, 16. aprīlī, plkst. 17.30, tās dalībnieki – izstādes "Parādība" mākslinieki – Ivars Drulle un Māris Grosbahs.

drullePēcpusdienas sarunas ar māksliniekiem" šoreiz un arī turpmāk darbdienu pēcpusdienās sniegs "Rīgas mākslas telpas" apmeklētājiem iespēju neformālā gaisotnē tikties ar dažādu radošo nozaru pārstāvjiem, uzdot jautājumus un diskutēt par kultūras dzīvē aktuāliem un nozīmīgiem jautājumiem.
Izstādē "Parādība", kas vēl līdz 19. aprīlim atvērta apmeklētājiem, skatāmi starptautisku atzinību guvušo mākslinieku Ivara Drulles un Māra Grosbaha darbi – skulptūras, objekti, skaņu instalācijas, video, fotogrāfijas un zīmējumi.


Ivars Drulle ir Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas Tēlniecības nodaļas vadītājs. Par savas radošās darbības sākumu mākslinieks uzskata 1998. gadu, kad konkursā ieguva pilnu stipendiju mākslas studijām Humbolta Universitātē (Asv). Mākslinieks ir piedalījies vairākās starptautiskās rezidencēs un simpozijos, sarīkojis solo skates Asv, bet izstāde "Rīgas mākslas telpā" būs pirmā lielā skate Latvijā. Vairāk par mākslinieku – www.ivarsdrulle.com

Māris Grosbahs 1997. gadā ieguvis mākslas bakalaura grādu, studējot profesora Pētera Martinsona meistardarbnīcā Latvijas Mākslas akadēmijā. Arī viņš 1998. gadā ieguva pilnu stipendiju mākslas studijām Humbolta Universitātē (Asv). Pateicoties Māra Grosbaha radošajai un organizatoriskajai aktivitātei, no 1997. līdz 2006. gadam Rojā darbojās Starptautiska mākslas laboratorija "Rojaraku" ar ikgadēju simpoziju, kas bija unikāla iniciatīva Latvijas mazpilsētai (www.rojaraku.lv). Māris Grosbahs ir veidojis arī scenogrāfiju divām režisores E.Cērpas izrādēm Jaunajā Rīgas teātrī: "Ūdens atmiņa", (2007 – 2008) un "Maigums" (2005 – 2006), tika nominēta kā inovatīvākā izrāde un labākā scenogrāfija). Ir starpnozaru mākslas grupas "Serde" biedrs.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
çmim i ulët asnjë ndikim anësor 3dm

Anneshy

Every weekend i used to go to see this website, because i wish for enjoyment, since this this web site conations really pleasant funny material too. สมัคร betflix

Willy

Ronaldruirmienāktreģistrēties