FotoAkadēmijā tiks atklāta fotogrāfa Mārtiņa Varbūta izstāde "Logi"

Inese Katrīna Zača, 23.09.2009., 19:44

Otrdien, 2009. gada 29. septembrī 18:00 FotoAkadēmijas telpās Dzirnavu ielā 20, Rīgā, tiks atklāta fotogrāfa Mārtiņa Varbūta foto darbu izstāde "Logi".

Mārtiņa Varbūta izstāde "Logi"Fotogrāfs Mārtiņš Varbūts par savu darbu izstādi saka, "Kāpēc logi? Tāpēc, ka logs, caurums, rāmis vizuālajā pasaulē darbojas kā spēcīgs simbols un skatītāju var uzrunāt daudz spēcīgāk, kā dažreiz vienkārši uzņemts attēls. Tāpēc manos darbos pirmām kārtām logs tiek izmantots kā simbols. Es vienkārši rādu šo pasauli tādu, kādu kaut kādā brīdī mani "logi" - tas ir - manas acis, gan fiziskā, gan garīgā ziņā, to ierauga."

Fotogrāfs Mārtiņš Varbūts ar fotografēšanu aizraujas vairāk kā 10 gadus. Fotografēšanu viņš uztver kā vienu no palīglīdzekļiem apkārtējās pasaules iepazīšanai. Tā palīdz koncentrēties, vērot , saskatīt procesus, kas notiek visapkārt. Piedalījies daudzās kopējās izstādēs, īpaši kopā ar fotokluba "Rīga" biedriem un sākot ar 2005. gadu gan Rīgā, gan citās Latvijas vietās fotogrāfam ir bijušas 5 personālizstādes: "Kurzemes piekrastes noskaņas", "Skatiens caur kokiem", "Logi", "Alejas", "Daugavas piekrastes noskaņas". Īpaši tuva fotogrāfam ir dabas un reportāžas fotogrāfija.

Daļu no fotogrāfijām var aplūkot fotogrāfa Mārtiņa Varbūta mājaslapā www.varbutsphoto.lv. Izstāde "Logi" FotoAkadēmijā, Dzirnavu ielā 20, Rīgā būs apskatāma līdz 2009. gada 20. oktobrim darba dienās no 11:00 līdz 21:00.

FotoAkadēmijas foto kursi ir orientēti uz klausītājiem ar atšķirīgu sagatavotības līmeni. Šeit profesionāli fotogrāfi palīdz apgūt teorētiskos aspektus, sniedzot iespēju pārskatīt un papildināt savus priekšstatus par gaismu, krāsu, kompozīciju un žanru. Viņi atklāj savus meistarības noslēpumus, novērtē klausītāju darbus un dod padomus, kā atrast savu, neatkārtojamu ceļu fotogrāfijas pasaulē. FotoAkadēmijas apmācību programmas ir licencētas. FotoAkadēmijas klientiem bezmaksas autostāvvieta. Nodarbības pašā Rīgas centrā. Grupās ne vairāk kā 12 cilvēki.

Plašāka informācija par FotoAkadēmijas kursu programmām, ilgumu un cenām ir pieejama mājas lapā www.fotoakademija.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hello there Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars with FREE SHIPPING & Returns. If interested, please visit our site: lensoutlet.online To your success, Akilah Kultūras portāls HC.LV

Akilah

payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMigienāktreģistrēties