Māksla un diplomātija

Daiga Upeniece, 29.09.2006., 20:59

Izstāde veltīta 1991. gadā Latvijas valsts neatkarību atzinušajām valstīm un to vēstniecībām. Latvijas Ārlietu ministrijas un Ārzemju mākslas muzeja kopprojekts. Izstāde Ārzemju mākslas muzejā aplūkojama no 3.oktobra līdz 15.oktobrim. Izstādes atklāšana – 2.oktobrī pl.17:00.

Izstādi veido Ārzemju mākslas muzeja kolekcijas darbi, Latvijas prezidentu un Saeimas gadu gaitā uzkrātā dāvanu fonda priekšmeti, kā arī deponējumi no Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja un Latvijas Nacionālā Vēstures muzeja krājuma. Izstādes četras daļas ir atskats uz četriem gadsimtiem. Katrā no tiem – izcili vārdi un izcili darbi. Kopskaitā – 34 valstu māksla. Šis skaitlis ir vienlīdzīgs tam ārvalstu vēstniecību skaitam, kuras pārstāv valstis, kas jau 1991. gadā atzina Latvijas neatkarību un kuru vēstniecības atrodas Latvijā.

Izstāde veidota kā dāvana ārvalstu vēstniecībām Latvijā, tādēļ aplūkojamo darbu klāsts tiks turēts noslēpumā līdz pat izstādes atklāšanai, kas paredzēta ar visu 34 valstu diplomātisko dienestu pārstāvju piedalīšanos.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Jrivsih linda.reddick@ethernovia.com :

Qwfhpqy

Xukycna linda.reddick@ethernovia.com :

Vmvobvr

Doilsyx linda.reddick@ethernovia.com :

Vytrffzienāktreģistrēties