Aicina apmeklēt ekskursijas gida pavadībā izstādē Lielie mazie dziesmu svētki

Maija Treile , 16.06.2010., 12:17

Izstāde Lielie mazie dziesmu svētki veltīta Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku piecdesmitgadei, izsekojot svētku priekšvēsturei, tapšanai un attīstībai.

Ekskursijās muzeja speciālisti pievērsīs interesentu vērību neparastākajām izstādes detaļām, stāstīs par negaidītiem atklājumiem dziesmu un deju svētku liecību vākšanas un izpētes gaitā, kā arī ļaus uzzināt ar svētkiem saistītus stāstus, kuri ir plašāki par izstādes anotācijām.

Kad tika pieņemts rīkojums neļaut mest gaisā diriģentus? Kā padomju gados cenzūra ietekmēja svētku simbolikas izveidi? No kādām izklaidēm mēģinājumu laikā centās atturēt dziedātājus un dejotājus? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes varēs noskaidrot, apmeklējot ekskursiju izstādē Lielie mazie dziesmu svētki. Jaunākā paaudze ekskursijas laikā varēs pielaikot tautas deju kolektīva kostīmus, apgūt dejas soļus un saprast, kā lielkoncertos tiek veidoti deju ornamenti.

Līdz šim Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku vēsture nav tikusi mērķtiecīgi apkopota, tāpēc arī izstādes laikā esošie un bijušie svētku dalībnieki tiek aicināti piedalīties ar saglabātajām svētku liecībām.

Ekskursijas gida pavadībā izstādē Lielie mazie dziesmu svētki notiek:
• trešdienās plkst.13:00 un 16:00;
• ceturtdienās un sestdienās plkst.12:00 un 16:00.

Maksa par ekskursiju Ls 2, skolēniem, studentiem un ģimenēm ar bērniem – atlaides.

www.rmm.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hello there Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars with FREE SHIPPING & Returns. If interested, please visit our site: lensoutlet.online To your success, Akilah Kultūras portāls HC.LV

Akilah

payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMigienāktreģistrēties