Nāc uz izstādi, laimē ceļojumu uz Normandiju

Natālija Sujunšalijeva, 06.03.2010., 17:03

Nākot uz izstādi "Gleznots Normandijā", apmeklētājiem (tikai ar maksas biļetēm) ir iespēja laimēt ceļojumu "Trīs musketieri: Parīze, Normandija un Luāras ieleja", kuru dāvina tūrisma birojs Relaks Tūre.

LotNāc uz izstādi, laimē ceļojumu uz Normandijuerijā "Nāc uz izstādi, laimē ceļojumu uz Normandiju!" var piedalīties visi apmeklētāji, kuri uz izstādi "Gleznots Normandijā", kas notiek Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Baltajā zālē (Rīgā, K.Valdemāra ielā 10a), būs iegādājušies maksas biļeti. Pirmdienās LNMM piedāvā "Lata dienas muzejā", kuru ietvaros ikviens interesents var iepazīties ar franču impresionisma klasiku, maksājot 1,00 Ls. Arī šīs biļetes piedalīsies izlozē.

Pēc ekspozīcijas apmeklējuma uz biļetes noplēšamās daļas skatītāji tiek lūgti uzrakstīt savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru un atstāt lozi speciālā loterijas kastē.

Loterijas laimesta izloze notiks Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā 21.martā plkst. 17:00, piedaloties vienam tūrisma biroja Relaks Tūre pārstāvim un diviem muzeja pārstāvjiem. Loterijā drīkst piedalīties tikai Latvijas Republikas iedzīvotāji.

Tūrisma birojs Relaks Tūre vienam loterijas uzvarētājam dāvina ceļojumu "Trīs musketieri: Parīze, Normandija un Luāras ieleja". Ceļojumā ietipst brauciens ar komfortablu autobusu, nakšņošana tūristu klases viesnīcās ar brokastīm, ekskursiju programma grupas vadītāja pavadībā, tūristu apdrošināšana.

Izstādi iespējams apmeklēt tikai līdz 2010.gada 21.martam!

Vairāk informācijas: www.lnmm.lv vai zvanot pa tālruni (+371) 67 324461.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
çmim i ulët asnjë ndikim anësor 3dm

Anneshy

Every weekend i used to go to see this website, because i wish for enjoyment, since this this web site conations really pleasant funny material too. สมัคร betflix

Willy

Ronaldruirmienāktreģistrēties