Labākas nākotnes vīzija – ".A.R.T."

Liene Jankovska, 13.11.2009., 14:01

Jaunā dzejniece, māksliniece, liepājniece un Liepājas universitātes studente Ance Dinne ne pirmo reizi izliek plašākai apskatīšanai savas gleznas, kurās attēlota autores dzeja.

Ekspozīcijas neatņemama sastāvdaļa ir filozofiski patriotiska izstādes pamatideja, kas liek aizdomāties, iedvesmo un uzrunā katru un ikvienu, liek saprast, uzklausīt citus cilvēkus un apzināties, cik mums katram dārga ir mūsu Latvija.

Autore par izstādes radīšanas pirmsākumiem saka: "Aci pret aci sastopot nāvi, rodas fantastiska iespēja izvērtēt savu dzīvi un saprast, kas tiešām ir svarīgs. Es nevaru vārdos pastāstīt, ko un kā esmu piedzīvojusi (pirms nepilniem 9 gadiem), bet ar savu mākslu un dzeju varu likt padomāt katram par savu dzīvi un vērtībām. Vēlos iedvesmot latviešus atkal kļūt par tautu – turēties kopā, sadarboties un mainīt lietu un dzīves vērtēšanas sistēmu."

Katrā gleznā ir vizualizēts 1 dzejolis. Dzejolis pats par sevi ir tikai dzejolis, glezna ir glezna, bet, tos apvienojot, rodas tandēms, kas rada citu priekšstatu par darbu. Tam visam pamatā ieliekot dziļi filozofisku domu, kas nav tieši saistīta ne ar vienu dzejoli vai gleznu, tiek pausts viedoklis un darbā atklājas dzīves uztveres veids.

Plānotās ekspozīcijas (Liepājā)

17. 11. 2009. – 24. 11. 2009.
Liepājas Olimpiskais centrs (ekspozīcijas atklāšana 18. 11. 2009., plkst. 13:13 )
Atklāšanā: izstādes idejas izklāsts, dziedās folkloras kopa Baļķi, skanēs autores dzeja

28. 11. 2009. – 18. 12. 2009.
Tirdzniecības nams "Kurzeme"
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
hctz hydrochlorothiazide

Esmeralda

Ryaxrmm tandreemedley@gmail.com :

Acjptlr

Jvgghut tandreemedley@gmail.com :

Jhzdjvmienāktreģistrēties