Rīgas mākslas telpā Jāņa Kupča personālizstāde "Ziepjcilvēks un jūra"

Anna Audere, 05.10.2010., 21:21

No 15. oktobra izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa" būs apskatāma Jāņa Kupča personālizstāde "Ziepjcilvēks un jūra", kurā apvienoti divi gandrīz vienlaicīgi tapuši darbi – gleznu cikls "35,4 km" un projekts "Kā pagatavot savu paša ziepjcilvēku".

Gleznu cRīgas mākslas telpā Jāņa Kupča personālizstāde "Ziepjcilvēks un jūra"ikls "35,4 km" atspoguļo mākslinieka vērojumus, ikdienā veicot vienu un to pašu darbību – ceļa posmu no punkta A uz punktu B. Tā kā ceļojums ticis fiksēts ar fotokameru, ilgākā laika periodā uzkrātās fotogrāfijas kļuvušas par iedvesmas objektu gleznām.

Savukārt projekts "Kā pagatavot savu paša ziepjcilvēku" tika radīts 5.Starptautiskajai lietišķās mākslas triennālei Tallinā. Triennāles tēmas "Know- how" ietvaros māksliniekam bija jārada ne tikai pats mākslas darbs, bet arī jādod iespēja mākslas baudītājam izveidot tādu pašu savu mākslas darbu, sekojot mākslinieka dotajām instrukcijām.

Izstādes apmeklētājiem Rīgā tiks dota iespēja iejusties mākslinieka radītajos tēlos, kā arī pašiem līdzdarboties, veidojot savus īpašos Ziepjcilvēkus.

Izstāde būs apskatāma līdz 14. novembrim.

Izstāžu zāle "Rīgas mākslas telpa" ir atvērta katru dienu 11:00 – 18:00.

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hello there Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars with FREE SHIPPING & Returns. If interested, please visit our site: lensoutlet.online To your success, Akilah Kultūras portāls HC.LV

Akilah

payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMigienāktreģistrēties