Jūrmalā darbojas izstāde-akcija "Gada NeDarbs-2014"

Agnese Bule, 08.04.2015., 18:01

1. aprīlī Mākslinieku namā, Muižas ielā 6, tika atklāta gadskārtējā izstāde-akcija "Gada NeDarbs-2014". Atklāšana notika 1. aprīļa garā, skatoties caur rozā brillēm, "spraužot dakšas" un nogaršojot tikko nolijušo kļiņģerlietutiņu.

Mākslinieku nams 2015. gada sākumā aicināja māksliniekus un citus nedarbniekus iesniegt tādus nedarbus kā palaidnības, ēverģēlības un asprātības, kā arī tādus, kas, autorprāt, ir nedarbs, neizdevusies radošā iecere vai kas tāds, ko var uzskatīt par tehnisku kļūmi, nejaušību vai citu personu iejaukšanās radītu nedarbu.

"Gada NeDarbs-2014"

Izstādes dalībniekiem bija jāraksta arī pamatojums, kāpēc tieši šis autora darbs var pretendēt uz titulu "Gada NeDarbs-2014". Daži autori nedarba būtību jau ir ietvēruši darba nosaukumā, bet citi devuši garu un pamatīgu apcerējumu un pat dzejas rindas.

Izstādē piedalās vairāk, kā 40 autori ar apmēram 60 darbiem. Autori bija aicināti savus darbus dāvināt skatītājiem un apmēram puse darbu šajā izstādē ir papildināti ar pieraksta lapām un meklē savu jauno saimnieku. Ja uz kādu no nedarbiem būs pieteicies vairāk nekā viens gribētājs, tad nedarba nākamais īpašnieks akcijas beigās tiks izlozēts.

"Gada NeDarbs-2014"

Labākais, lielākais, veiksmīgākais un pieprasītākais "Gada NeDarbs-2014" tiks noteikts skatītāju balsojuma rezultātā un tā autors saņems pārsteiguma balvu no izstādes organizatoriem. Par gada nedarba titulu un galveno balvu šogad cīnās šādi autori: Māris Subačs, Valdis Opmanis, Signe Vanadziņa, Hardijs Grudulis, Natālija Laminska, Antra Ivdra, Inese Ščucka, Dagne Ventiņa, Linda Ekere, Antra Opmane, Ivars Miķelsons, Egīls Mednis, Ingrīda Raudsepa, Atis Jurgenovskis, Ineta Greiža, Jānis Veiss, Andris Švalbe, Laima Akmentiņa, Jānis Jēkabsons, Rudīte Jēkabsone, Adriāna Vīgnere, Sanita Grakova, Irina Ošleja, Jevgenijs Pugins, Jana Rāve, Nils Kauliņš, Jānis Andris Osis, D’Ali, Alise Šepeļa, Undinus, Anton Voprosov, Māra Mozgire, Baiba Apsīte, Agnese Bule, Rīta Sirmā, Mārtiņš Sirmais, Baiba Cihovska, Anitra Bērziņa, Laura Ose, Natālija Jeršova, Elita Vansoviča un Jana Priedniece.

Izstāde "Gada NeDarbs" un skatītāju pieteikšanās uz izstādes darbiem norisināsies līdz pat 2015. gada 9. maijam.

"Gada NeDarbs-2014"


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Terrifcic work! That is the type of info that are meant to be shared around the net. Disgrace on Google for noww not positioning this post upper! Come on over and consult with my website . Thanks =) pemilihan peluang taruhan 2019 web page presidential election bets

Lorie

I visited several web sites however the audio feature for audio songs current at this website is genuinely excellent. Biathlon ets website olahraga online

Armand

wendienāktreģistrēties