Jāņa Klimanova personālizstāde "Politisko notikumu atskats valsts svinību priekšvakarā"

Daiga Bināne, 18.11.2008., 20:28

Līdz 22. novembrim Latvijas Kultūras koledžas 2. stāvā Latvijas Kultūras koledža aicina uz jaunā fotogrāfa Jāņa Klimanova pirmo personālizstādi "Politisko notikumu atskats valsts svinību priekšvakarā"

Janis KlimanovsIzstādē ir atspoguļots jaunā fotogrāfa skatījums uz pēdējo gadu politiskajām spēlēm Latvijas 90 gadu jubilejas priekšvakarā. Saturiski fotogrāfijas veidotas kā dialogs starp politiķiem un žurnālistiem, kuri izspēlē gan reālus, gan nereālus notikumus iz politiskās dzīves un tās aizkulisēm.

Viena no izstādē redzamajām fotogrāfijām iekļuva labāko darbu pieciniekā radio NABA dzimšanas dienai veltītajā fotokonkursā par tēmu "Radījums" un tika iekļauta ceļojošajā izstādē "6x6", kas līdz 16. novembrim ir redzama kinoteātrī "Rīga".

Formas ziņā Jānis Klimanovs ir ietekmējies no kolāžām, karikatūrām un popkultūras kopumā – bildes ir veidotas humoristiskā noskaņā ar mērķi ienest fotogrāfijā dzīvu kolāžu.

Jānis Klimanovs (dzimis 1986. gadā) fotogrāfiju studē Latvijas Kultūras koledžas 2. kursā "Kultūras menedžeris ar specializāciju fotogrāfijā", kā arī ir piedalījies Starptautiskajā Fotogrāfijas vasaras skolā pie spāņu pasniedzēja Stefana Rohnera (Stefan Rohner) ielas fotogrāfijas darbnīcā 2008. gada vasarā.

Latvijas Kultūras koledža, dibināta 1946. gadā kā Rīgas Kultūras un izglītības darbinieku tehnikums, ir viena no pieredzes un tradīcijām bagātākajām koledžām Latvijā. Šobrīd tā piedāvā pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību, sagatavojot dažādu specialitāšu radošo industriju, tradicionālās kultūras un skatuves mākslu speciālistus. Pašlaik koledžas 17 programmās studē ap 500 jauno speciālistu.

Izstāde apskatāma līdz 22. novembrim katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 19.00.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
generic cialis tadalafil

Wendell

Ocwxkrf jameskuang0624@hotmail.com :

Weardht

Pyaziwz tammykudla@sbcglobal.net :

Kfpjuttienāktreģistrēties