Izstādes atklāšanas pasākums "Es uz šīs Zemeslodes"

Evija Zernevica, 27.05.2015., 13:10

Aicinām 31. maijā uz izstādes atklāšanas pasākumu "Es uz šīs Zemeslodes" Kultūras un tautas mākslas centrā "Ritums" no plkst. 12.00 līdz 15.00.

Izstādes atklāšanas pasākums "Es uz šīs Zemeslodes"Pasākuma laikā bērnus izklaidēs Pepija Garzeķe un viņas draugi, muzikālus priekšnesumus sniegs Katrīne un Edgars Kreiļi.

Paralēli notiks arī rotaļas, izglītojošas atrakcijas, prāta spēles un radošās darbnīcas, kurās būs iespēja izgatavot rokassprādzītes, krāsainas piespraudes, vasarīgas brilles un apgleznot balonus.

No šī gada 29. maija līdz 28. jūnijam Kultūras un tautas mākslas centrā "Ritums", Jaunielā 29a, būs apskatāma Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīta izstāde "Mana drošākā vieta uz Zemeslodes".

Dažādu Rīgas skolu un interešu centru audzēkņus, aicinājām veidot izstādes darbus, kuru izstrādei bērni varēja izvēlēties sev tīkamāko tehniku un materiālus. Ar izstādes palīdzību vēlamies vērst sabiedrības uzmanību uz bērnu drošības palielināšanu, savstarpējās draudzības un iecietības veicināšanu.

Izstādē būs apskatāmi darbi no Mākslinieciskās jaunrades centra "Praktiskās estētikas skola" grafikas pulciņa, Rīgas Teikas vidusskolas radošās mākslas pulciņa, Gaismas internātpamatskolas aušanas pulciņa, Bērnu un jauniešu centra "IK Auseklis" pulciņa "Netradicionālie rokdarbi", Rīgas Juglas vidusskolas un pamatskolas "Rīdze" tekstilmākslas studijas "Jautrais zirneklītis".

Aicinām visus bērnus, lai draudzīgi un radoši atzīmētu vasaras pirmā mēneša sākšanos!

Ieeja pasākumā bez maksas.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
generic cialis tadalafil

Wendell

Ocwxkrf jameskuang0624@hotmail.com :

Weardht

Pyaziwz tammykudla@sbcglobal.net :

Kfpjuttienāktreģistrēties