Liepājas Latviešu biedrības namā krāšņa un rotaļīga izstāde "Vējš galvā"

Madara Pūķe, 07.01.2012., 04:07

Dizaineres Aina Mālmeistere un Iveta Pērkone no Rīgas aicina apskatīt gofrētā kartona cepuru izstādi "Vējš galvā". Tā būs apskatāma Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā no 6. līdz 31. janvārim.

Gofrētā kartona cepuru izstāde "Vējš galvā"

Gofrētais kartons ir materiāls, kuru tik bieži izmantojot ikdienā kā iepakojuma materiālu, neaizdomājamies par tā daudzveidību un neskaitāmajām citām pielietojuma iespējām.

Divas profesionālas mākslinieces – dizaineres  Iveta Pērkone un Aina Mālmeistere, kuras ikdienā strādā uzņēmumā "Stora Enso Packaging",  izstrādājot iepakojuma dizainu,  palīdzēs mums iepazīt  gofrētā kartona interesanto materiālu no cita skatu punkta. Mākslinieces ir vairākkārt piedalījušās lielās dizaina izstādēs, eksponējot dažādus interjera elementus, izgatavotus no kartona, taču šoreiz Iveta un Aina atļāvās savu radošo fantāziju izmantot mazliet atraktīvāk, pārsteidzot visus ar gofrētā kartona cepurēm. Izstādes apmeklētājiem apskatāmās cepures ir krāšņas, rotaļīgas, nopietnas un pat vēsturiskas – ideju pilnas un iedvesmojošas. Ekspozīcija tiks papildināta ar Ivetas Pērkones fotogrāfijām, kurās cepures jau galvā.

Esiet mīļi aicināti iepazīt gofrētā kartona savdabību cepuru izstādē "Vējš galvā".

Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerija atvērta katru dienu no plkst. 10:00 līdz 19:00. Ieeja bez maksas.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
çmim i ulët asnjë ndikim anësor 3dm

Anneshy

Every weekend i used to go to see this website, because i wish for enjoyment, since this this web site conations really pleasant funny material too. สมัคร betflix

Willy

Ronaldruirmienāktreģistrēties